Kyber Network (KNC) hızlı yükselişi ile dikkat çekti

  Kripto para piyasasının toplam değeri yeniden yükselirken altcoin piyasasında da rekor yükselişler dikkat çekiyor. Kyber Network (KNC) son dönemde hızlı yükselen altcoin projeleri arasında yer aldı…

  Altcoin yatırımcılarının radarına takılan Kyber Network (KNC) fiyatındaki yükseliş dikkatlerden kaçmadı. Kripto para piyasasında özellikle altcoin yatırımcılarının yakından takip ettiği projelerden biri olan KNC, kısa sürede büyük bir yükseliş kaydetti. Günlük ticaret hacmi de her geçen gün büyüyen Kyber Network (KNC) fiyatının artmasının arkasındaki gelişmeler incelendi.

  Yakın zamanda Dynamic Market Maker (DMM) protokolünün beta sürümünü duyuran Kyber Network, bu haberin ardından büyük ilgi görmeye başladı. Altcoin yatırımcılarının radarına takılan Kyber Network yerel tokenı KNC hızlı yükseliş ivmesiyle yatırımcılarının yüzünü güldürmeyi başardı. Açık kaynaklı kodlu, uygulamalara entegre edilebilen ve üçüncü taraflara ihtiyaç duymadan token alım-satım yapılmasını sağlayan bu platform popülerlik kazandı.

  Kyber Network (KNC) İnceleme 

  Kyber Network likidite protokolü, dApp ve DeFi platformlarında olduğu gibi farklı yerlerden likidite topluyor. Bu likiditeler KyberDAO topluluğu kapsamında yönetiliyor. Kyber Network ağının geliştiricileri Kyber ile token swap hizmetleri, dApp veya çeşitli uygulamalar hazırlayabiliyor. 

  Bu ağ üzerinde KyberPRO olarak adlandırılan, üst düzey geliştiriciler için tasarlanmış on-chain likidite hizmeti de aktif bir şekilde yer alıyor. Kyber Network ağında yerel kripto para birimi olarak KNC token kullanılıyor. KNC, kullanıcıları ağa teşvik etmek için veya topluluk faaliyetlerinde kullanılabiliyor.

  KNC Token Listeleyen Borsalar

  Kripto para piyasasında son dönemde oldukça dikkat çeken KNC, ağdaki işlem ücretlerini belirleme görevini üstleniyor. Staking yapmak için kullanılan KNC token karşılığında kripto para yatırımcılarına ödül olarak ETH veriliyor. 

  KNC tokenı listeleyen borsalar çeşitlilik gösteriyor. OKEx, Coinbase Pro, Binance, Decoin, FTX, HitBTC, BKEX, Huobi, Crypto.com, Gemini, Kraken, Coinsbit, Digifinex, CoinTiger, IDCM, BitZ, Gate.io, Uniswap, KuCoin.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle