Tecrübeli analist DOGE için konuştu: "Direnç kırıldı"

  Geride bıraktığımız hafta yüzde 10’dan fazla yükseliş kaydeden Dogecoin için tecrübeli kripto para analisti Ali Martinez konuştu! Ünlü analist çizdiği DOGE grafiğinde önemli bir direncin kırıldığını söyledi ve “Yükseliş zamanın gelmiş olabileceğinden” bahsetti.

  Dogecoin (DOGE) fiyatlarında hareketlilik sürerken önemli bir analistten sürpriz bir paylaşım geldi! En büyük memecoin’in geride bıraktığımız hafta yüzde 10’dan fazla değer kazanması sonrası sahneye çıkan kripto para analisti Ali Martinez, ralli sırasının DOGE’de olabileceğini söyledi.

  “Kritik Direnç Kırıldı”

  Martinez yaptığı X paylaşımında DOGE için yükseliş görünümünden bahsederek topluluğu hareketlendirdi. Uzun zamandır varlığını koruyarak memecoin fiyatlarındaki baskı uyguladığını belirttiği düşen üçgen formasyonu direncinin kırıldığını söyleyen Martinez, TD Sequential göstergesinin de alış sinyalini onayladığını söyleyerek heyecanı artırdı!

  Martinez, üçgen formasyonunun çalışması halinde DOGE için analizinde sırası ile 0,09316483 – 0,13840077 – 0,19057096 – 0,26240530 – 0,41375983 dolar Fibonacci dirençlerini takip edecek. Öte yandan geçmiş tarihlerde görülen 0,69 dolara olan yükselişin de benzer bir süreçle gelişmiş olması da Dogecoin topluluğunun haklı coşkusunun nedenini ortaya koyuyor.

  Balinaların DOGE İlgisi Büyük!

  Martinez’in analizini yanında balina aktiviteleri de Dogecoin için olumlu görünüyor. Kripto veri platformu Whale Alert tarafından yapılan bilgilendirmeye göre uzun zamandır aktif olmayan ve 5,39 milyon DOGE tutan bir cüzdan yeniden aktif hale getirildi! Whale Alert 2013 tarihinden bu yana aktif olmayan bu cüzdandan 392 bin DOGE’nin yeni bir cüzdana taşındığını ve balinanın DOGE’leri yine çeşitli cüzdanlar arasında dağıttığını ortaya koyuyor.

  Piyasalarda İyimser Hava Devam Ediyor

  Spot Bitcoin ETF başvurularına yönelik artan iyimser beklentilerin tetiklediği piyasalarda ise işler yolunda görünüyor. Bitcoin (BTC) 34 bin dolar üzerinde fiyatlanmasını sürdürürken, en büyük altcoin Ethereum (ETH) fiyatı bin 800 doların hemen altında işlem görüyor.

  Ripple (XRP) geliştiricilerinin ve CEO’sunun ise aklanması ardından güçlenen XRP ise %ripple+usd% dolar ile fiyatını 0,50 doların üzerin de korumayı başarıyor. Piyasanın geneline bakıldığında ise iyimser havanın devam ettiği ve beklentilerin giderek olumlu yönde paylaşılmaya devam ettiği görülüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle