Kriptopara

2022 BICONOMY (BICO) Geleceği ve 2 Güncel Uzman Tahmini

  Kripto paralarda her yeni gün farklı hareketlilikler görülmeye devam ediyor. Piyasalarda son dönemde yatırımcıların gözde varlıklarından olan Biconomy (BICO), merkeziyetsiz uygulamaların son dönemde öne çıkmasının ardından daha da popülerlik kazanmıştır. BICONOMY (BICO) geleceğini ve fiyat tahminlerini merak eden yeni yatırımcılar ise yazımızdan uzmanların güncel tahminlerine ve proje detaylarına ulaşabilirler. 

  BICONOMY (BICO) Coin Geleceği

  Biconomy (BICO), kripto endüstrisi için sunduğu gelişmiş çözüm önerileri ile gelecek vizyonunda ciddi bir başarı beklemektedir. Sunduğu yol haritası sayesinde beklentilerin kısa süre içinde büyük ölçüde karşılanmasını sağlayan Biconomy (BICO), kullanıcılar için merkeziyetsiz uygulama (DApp) üzerinde kayıt ve işlem deneyimini geliştirmeyi hedeflemektedir. DApp çözümleri ile 2022 yılı ve sonrasında 5 – 10 yıllık süreçte başarılı bir grafik sunması beklenmektedir. Biconomy (BICO) geleceğine ilişkin öngörüler ise kısaca şöyle özetlenebilir:

  • Web 3 çözümlerinin web 2 ürünleri gibi daha sezgisel ve kolay bir kullanım haline getirilmesi hedeflenmektedir. Buda gelecekte projeye olan ilgiyi destekler. 
  • Güçlü ve kullanımı kolay SDK/API’leri sayesinde blok zincir karmaşıklıklarından kullanıcıların korkmamasını sağlayacaktır. 
  • 2022 yılı itibariyle başlayan ilginin devam eden ve 10 yıllara yayılan süreçte faaliyet göstermesi beklenmektedir. 

  BICONOMY (BICO) Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  BICO grafik analizlerinde uzmanların çelişkili yorumları dikkat çekmektedir. Grafik hareketinde inişli çıkışlı bir seyir görülmesi nedeniyle 2022 yılında karmaşık bir seyir izlediği ifade edilmektedir. Genel perspektifte ise BICO/USTD grafiğinde geçen dönemde akümüle dip oluşumları ve alıcıların fazla olduğu bölgede hareket etmiştir. Geleceğine ilişkin yapılacak grafik değerlendirmelerinde ise belirsizlik hali diğer tüm kripto paralar ile benzer bir görünüme sahiptir. Daha uzun vadeli bakıldığında bu risk faktörünün ortadan kaldırılması durumunda direnç ve destek noktasına göre mevcut formasyonda işlem yapmak daha doğru olacaktır. 

  BICONOMY (BICO) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  Biconomy, merkeziyetsiz uygulama (DApp) üzerinden kullanıcıların kayıt ve işlem deneyimini geliştiren ve çoklu zincir destekli röle protokolüdür. Daha kısa ifadeyle Biconomy, işlem yönetimi ve Gas ücreti optimizasyonuna odaklanan ve işlem maliyetlerini yüzde 40 oranında düşüren bir platform olarak tanımlanmaktadır. BICO ise söz konusu ağın yerel yardımcı tokenidir. 

  Çalışma prensibine bakıldığında blok zincir alanında çok sık karşımıza çıkan ortak birçok soruna çözüm sunduğu görülmektedir. DApp etkileşiminin, web 2 uygulamalarında olduğu kadar basit olmaması nedeniyle, Biconomy çözüm geliştirmiştir. Röle veya relayer altyapı ağı ile söz konusu sorunu çözmektedir.  

  BICONOMY (BICO) Kullanım Alanları Nelerdir?

  Ağın yerel yardımcı program tokeni olan BICO, ağ üzerindeki düğüm operatörleri, blok zincir üzerine bilgi eklerken ortaya çıkan işlem ücretini öderken kullanılmaktadır. Ayrıca BICO sahipleri stake ederek ve ağı güvence altına alarak da ödül kazanabilmektedir. Protokol kodlarında değişiklik yapılması, yeni hizmet ekleme ya da sermaye fonlarının düzenlenmesi gibi yönetim organizasyonuna ilişkin önerilerde oy kullanma hakkına sahip olmak için de BICO kullanılmaktadır. 

  BICONOMY (BICO) Coin Ne Olur, Beklentileri Ne?

  Kripto para piyasalarında oldukça kısa süreler için çok fazla değişiklik görülmektedir. Sert fiyat dalgalanmaları nedeniyle herhangi bir proje hakkında yatırımcıların beklentileri tam anlamıyla gerçekleşmemektedir. Bu riski göz önünde tutarak ilgili projeler hakkında fikir sahibi olmanız son derece önemlidir. Biconomy (BICO) fiyatının şu anda ne olacağı konusu muallaktadır. 2022 – 2023 dönemi için riskli görülen Biconomy (BICO), proje hedefleriyle uzun vade için daha pozitif bir görünüme sahiptir. Proje hakkında beklentiler olumlu olsa da piyasa riskleri herkes için risk teşkil etmektedir. 

  BICONOMY Projesi Güvenilir mi, Alınır mı? 

  Biconomy güvenliğini güçlü denetim organizasyonu ile sağlamaktadır. Akıllı sözleşmeleri Quantstamp, MixBytes, Certik ve Halborn tarafından denetlenerek güvenli yapısı hakkında detaylar ortaya çıkmıştır. Öte yandan projenin ortaya çıkmasında etkili olan ekibinin de güven vermesi ilgiyi ciddi bir şekilde artırmaktadır. 

  Uluslararası blok zincir girişimcilerinden oluşan bir ekip tarafından hayata geçirilen Biconomy, Ahmed Al – Balaghi gibi önemli bir kariyere sahip isimler tarafından kurulmuştur. Ayrıca Coinbase Ventures, Binance Launchpad ve Mechanism Capital gibi birçok blok zincir girişim sermayesi tarafından desteklenmektedir. Bu yönüyle güven veren ve gelecek vaat eden bir projedir.  

  BICONOMY (BICO) Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Projenin benzersiz olması ve rakiplerinden sıyrılması için benzersiz birçok özelliği öne çıkmaktadır. Özellikle blok zincir alanında ortaya çıkan yaygın ortak sorunlardan birine çözüm sunması projeyi benzersiz yapmaktadır. Biconomy (BICO) projesinin benzersiz olmasını sağlayan başlıca özellikleri ise kısaca şöyle özetlenebilir:

  • Merkeziyetsiz uygulamalarla etkileşim web 2’deki kadar kolay olmadığı için, web 3 çözümlerinin, web 2 gibi kolay hale getirilmesini sağlamaktadır. 
  • Bu sorunu çözmek için Gas ücretine ihtiyaç duymadan kullanıcı işlemlerine imkan vermektedir. 
  • ERC – 20 standardındaki token ile kullanıcıların seçeceği herhangi bir token ile Gas ücreti ödenebilmektedir. 
  • İşlemler çok daha hızlı şekilde onay almaktadır. 

  BICONOMY (BICO) Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  Biconomy (BICO) avantajları:

  • Gas olmadan DApp projelerine birkaç satır kod ile ekleyebilecekleri yazılım geliştirme kiti sunmaktadır. 
  • Özel anahtar ile yapılan imza işlemlerini kullanıcılar yaptığı için ek güvenliğe gerek duyulmamaktadır. 
  • DApp alanında birçok soruna çözüm üretmektedir. 

  Biconomy (BICO) dezavantajları:

  • BICO fiyatı yüksek volatiliteye sahiptir. 
  • Piyasalarda şu an için ciddi bir risk taşır.

  BICONOMY (BICO) Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  Biconomy (BICO) birçok önemli kripto para borsasında listelenmektedir. Kullanıcılar bu borsalardan güvenle işlem yapabilmektedir. Biconomy (BICO) listeleyen başlıca borsalar şunlardır:

  • Binance 
  • Coinbase Exchange 
  • Huobi Global 
  • Gate.io 

  BICONOMY (BICO) Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat 

  Analistlerin Biconomy (BICO) hakkında tahminleri ve gelecek hedefleri kısa süre önce revize edilmiştir. Uzmanların bu görüşleri tahminden öteye gidemediği için yatırım tavsiyesi değildir. Başlıca genel teknik analizlere göre 2 uzmanın Biconomy (BICO) hakkında fiyat tahminleri ise şöyledir:

  • İnvesting Cube platformuna göre Aralık 2021 ATH’sine göre hala %92’lere varan bir aşağı seviyede olduğu görülmektedir. 2022 ve sonrası ise belirsiz görülmüştür. 
  • Wallet Investor ise 1 yılda değerinin 0,045 USD olarak negatif etki göstereceğini söylemiştir. 5 yılda ise hedefi +32,83% kâr potansiyeli olarak belirlenmiştir. 

  Özetle

  Genel hatları ile Biconomy (BICO) gelecek vaat eden ve güçlü destekçileri olan bir projedir. Ancak en yüksek seviyesinden yaşadığı düşüş nedeniyle ilgi azalmıştır. Uzun dönem pozisyonunda ise beklentiler daha olumludur. Yatırım yapmak isteyenlerin tedbirli olması ve bir süre daha takip etmesi gerekmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle