Kriptopara

2022 GALA Coin Yorum: GALA Ne Olur, GALA Hedef Fiyat Ne?

  Yerli yatırımcıların son dönemde yakından takip ettiği kripto para projeleri arasında GALA coin yer almaktadır. Bu yazımızda 2022 GALA coin yorumu, GALA projesinin amacı, GALA coin fiyat tahminleri ve uzman görüşlerini bulabilirsiniz. 

  GALA Coin Yorum: Gala Ne Olur?

  Kripto para uzmanları, özellikle metaverse evreninin hızlı bir şekilde benimsenmesi ile birlikte blok zincir tabanlı oyunların popülerlik kazanmasını beklemektedir. GALA Coin'i yorumlayan analistler, delecekte oyun sektörünü ele geçiren bu projeler arasında Gala Games önemli atılımlar yaparsa GALA coin fiyatı da çok yüksek fiyat seviyelerine ulaşabileceğini savunmaktadırlar. Ancak az da olsa bunun aksini düşünen analistler de bulunmaktadır.

  GALA Coin Nedir?

  GALA coin projesinin temelini oluşturan Gala Games, popüler sosyal mobil oyun şirketi olan Zynga'nın kurucularından Eric Schiermeyer tarafından 2019 yılında kurulmuştur. Oyunlara özel oluşturulan NFT'leri satın almanın yanı sıra Gala Games, kendi yardımcı program token'ı olan GALA coini kullanmaktadır. Gala Games, blok zinciri tabanlı oyun ve NFT platformudur. 

  GALA Projesi Nedir, Amacı Ne?

  Gala Games, oyunlardaki kontrolü kullanıcılara vererek oyun sektörünü dönüştürmeyi amaçlamaktadır. Gala Games temel amacı, kullanıcıların "gerçekten oynamak isteyeceği blockchain oyunları" üretmektir. Kullanıcılara, blockchain teknolojisi yardımıyla oyunların ve oyun içi varlıkların kontrolünü vererek yaratıcı düşüncenin yeniden sektöre hakim olmasını hedeflemektedir. 

  GALA Coin'i Özel Yapan Nedenler Neler?

  Gala Games tek oyundan ibaret değildir. Daha ziyade, eğlenceyi ilk sıraya yerleştiren ve arka planda blockchain yapısı sunan bir dizi oyundan oluşmaktadır. Şu anda oynanabilir olan tarayıcı üzerinde çalışan bir şehir simülasyonu Town Star oyunudur. Oyuncular, Town Star'da kasabanın tek sahibi olup GALA coin kazanabilirler. Ayrıca Gala Games'in koleksiyon amaçlı üretilen NFT avatar grubu da bulunmaktadır.

  GALA Coin Hedef Fiyat Ne?

  Tecrübeli analistler GALA coin geçmiş fiyat verilerine dayanarak, 2022 yılı sonunda 0.28952 dolarlı fiyat seviyelerine işaret etmektedir. Ayrıca tam bir yıl sonra GALA coin fiyatı 0.31847 dolar olabilir. Önümüzdeki 3 yıl içinde, en yüksek GALA coin fiyatı 1.86426 dolara kadar çıkabilir ve en düşük GALA coin fiyatı 0.16460 dolar seviyesinde kalabilir. Deneyimli kripto para uzmanlarına göre, 2023 sonunda GALA coin fiyatının 0.51528 USD civarında olacağı ve 2024 sonunda 0.83372 dolar fiyat seviyelerinde kolayca sonuçlanabileceği tahmin edilmektedir.

  Uzun vadede 2025 sonunda GALA coin tahminini yapıldığında şaşırtıcı bir şekilde 1.34896 dolar değeri bulunmaktadır.

  GALA Coin Grafik Analizi ve GALA Yorumu

  Anonim analistlerin GALA coin grafiğini yorumladıklarında yükselen kanal içindeki hareketin destek noktasından bir kez daha güç aldığını göstermektedir. İnişli çıkışlı bir grafik çizen GALA coin için beklenen mega boğa gelmesi halinde çanak kulp formasyonu tamamlanacaktır. Analistler, GALA coin grafiğinde yükselişi tetikleyebilecek haber akışının takip edilmesi gerektiğini söylemektedir.

  Kripto para borsalarında güncel olarak 1 GALA fiyatı %gala+try% TL. Döviz cinsinden ise %gala+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, GALA Coin 24 saatte %gala+yuzde%.

  GALA Coin Avantaj ve Dezavantajları

  GALA coin avantajları:

  • GALA coin blok zinciri tabanlı oyunlara ilgi duyanlar için öne çıkan bir kripto para projesidir. 
  • Gala Games üzerinde hem oyun hem de NFT platformları yer alır. 
  • Gala Games ilginç bir oyun ekosistemine ve çok deneyimli bir yöneticiye sahip olmasıyla fark yaratmaktadır.
  • GALA coin hem Ethereum hem de Binance Smart Chain (BSC) blockchain ağları üzerinde çalışabildiği için geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. 
  • Gala Games platformu üzerindeki kullanıcılar hangi oyunların piyasaya sürüleceği konusunda oy verebilmektedir.

  GALA coin dezavantajları:

  • Blok zinciri tabanlı oyun projeleri arasındaki rekabet arttıkça Gala Games geri plana düşeceği için GALA coin fiyatında geri çekilmeler görülebilir.
  • GALA coin diğer kripto para birimleri gibi yüksek volatilitesi sebebiyle riskli bir yatırımdır. 

  Özet Olarak

  Yazımızda uzman analistlerin Gala coin yorum ve geleceğine ilişkin bakış açılarını sizlere aktardık. Analistlere göre gelecekte oyun sektörünü ele geçiren bu projeler arasında Gala Games önemli atılımlar yaparsa GALA coin fiyatı da çok yüksek fiyat seviyelerine ulaşabilir.

   

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle