Kripto Para

3 Uzmandan Portal (PORTAL) Coin Geleceği, 3 Fiyat Tahmini

  Kripto para yatırımcılarının uzun zamandır beklediği Portal (PORTAL) coinin piyasaya sürülmesine az bir zaman kaldı. Binance borsasının 47. Launchpool projesi olarak duyurduğu Portal coin, yatırımcılar tarafından merakla bekleniyor. PORTAL ön satışı için borsada stake edilen varlıkların değeri her geçen gün artarken yatırımcılar fiyat tahminlerini araştırmaya başladı. Bu yazımızda 4 uzmanın Portal (PORTAL) coin geleceği ile ilgili en güncel fiyat tahminlerini bulabilirsiniz.

  Portal (PORTAL) Coin Geleceği

  Uzun zamandır beklenen Portal oyun tokeni bu hafta piyasaya sürülecek ve güncel verilere bakıldığında bastırılmış talebin çok büyük olduğu görülüyor. Kripto borsası Binance, geçen hafta perşembe günü Launchpool kampanyasına başladı ve kullanıcıların PORTAL ödülleri kazanmak için diğer kripto para birimlerini stake etmelerine olanak tanıdı. Dev kripto para borsasında PORTAL ödülü kazanmak için yatırılan varlıklar birkaç milyar dolar değerinde fon çektikten sonra şimdiden rekorlar kırıyor. Portal airdrop etkinliği ile birlikte kripto para biriminin fiyatında yükseliş yönlü hareketler bekleniyor.

  Portal (PORTAL) Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Portal (PORTAL) coin geleceği hakkında anonim kripto para analistlerinin paylaşımlarına göz atmak faydalı olabilir. Analistlerin, PORTAL fiyat tahminlerine göre, projenin daha fazla benimsenmesiyle birlikte önümüzdeki yıllarda istikrarlı bir şekilde büyümesi beklenmektedir. Henüz piyasaya sürülmediği için Portal (PORTAL) coin grafik analizi hakkında paylaşım bulunmamaktadır. Araştırma ve toplanan verilerden, Portal (PORTAL) geleceğinin oldukça yükselişte olduğu ve fiyatın önümüzdeki yıllarda tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmasının beklendiği sonucuna varılabilir.

  Portal Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  Portal, kullanıcıların çeşitli zincirlerdeki blockchain oyunlarını oynaması ve bunlarla etkileşimde bulunması için tek bir yer sağlamak üzere tasarlanmış, zincirler arası bir oyun platformudur. Creepz NFT projesinin arkasındaki start-up olan SuperDuper’a bağlı çok sayıda ekip üyesinin yer aldığı proje, Solana ve Ethereum ölçeklendirme ağı Polygon gibi zincirleri entegre etmeyi amaçlar.

  Web3 oyun ekosistemini daha geniş bir kullanıcı kitlesine ulaştırmayı hedefleyen Portal, bu pazarda önemli gelecek vaat etmektedir. Rockstar Games kurucu ortağı Jamie King de projede çalışan danışmanlar arasında yer almaktadır. Tecrübeli bir ekip tarafından kurulan Portal platformunun yerel kripto para birimi PORTAL tokendir. Portal (PORTAL) projesi hakkında bilinmesi gereken tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

  Portal (PORTAL) Kullanım Alanları Nelerdir?

  Portal platformu, çeşitli oyun ekosistemler arasındaki boşluğu kapatmak ve popüler blockchain oyunlarında geniş kitlelere yaymak amacıyla geliştirilmiştir. PORTAL coin oyunlar, öğeler ve diğer dijital varlıklar dahil olmak üzere platform içindeki satın alma işlemleri için kullanılır. PORTAL kullanım alanları, farklı blockchain oyun topluluklarını ve geliştiricilerini birbirine bağlayan tüm işlemlerdir.

  Portal (PORTAL) Coin Fiyatı Kaç Dolar?

  Alınan en güncel verilere göre 1 PORTAL fiyatı %portal+try% TL. Son olarak, Portal fiyatı 24 saatte %portal+yuzde%.

  Portal (PORTAL) Coin Ne Olur, Beklentiler Ne?

  Güncel verilere bakıldığında dev kripto para borsası Binance’in Portal ödül havuzlarına 8,6 milyar dolardan fazla değere sahip Binance Coin (BNB) ve FDUSD stabilcoini stake edildi. Portal ekibi, geçen hafta perşembe günü attığı bir tweet ile bunu herhangi bir Launchpool kampanyası için bir rekor olarak duyurdu.

  Bir Binance temsilcisi, kripto para basınında geniş yankı bulan iddianın kendi verilerine göre "doğru" göründüğünü belirterek Portal ekibini doğruladı. Güncel veriler, havuzlarda 2,46 milyar dolar değerinde FDUSD ile birlikte yaklaşık 6,16 milyar dolar değerinde BNB stake edildiğini gösteriyor. Kampanya 29 Şubat'a kadar devam edecek ve bu noktada Binance, Ethereum tabanlı oyun tokenini kendi borsasında listeleyecek. PORTAL coine olan yoğun talep nedeniyle fiyatın yüksek olması bekleniyor.

  Portal (PORTAL) Coin Projesi Güvenilir mi, Alınır mı?

  Portal (PORTAL) projesinin geliştiricileri Rockstar Games kurucu ortağı Jamie King başta olmak üzere profesyonel bir ekipten oluşur. Blockchain oyun dünyasında önemli yenilikler getirmesi beklenen Portal güvenilir altyapısı sayesinde önde gelen borsalardan destek görmektedir. Bu hafta listeleme yapacağını duyuran Binance kripto para borsasında BNB ve FDUSD stake ederek Portal (PORTAL) aidrop etkinliğine katılım sağlayabilirsiniz.

  Portal (PORTAL) Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Portal coin airdrop etkinliği, mevcut token sahiplerine kararlı desteklerinden dolayı bir teşekkür jesti olarak ücretsiz tokenlerin dağıtıldığı benzersiz bir etkinliktir. Bu etkinlikler topluluk katılımının teşvik edilmesi ve ödüllendirilmesinde stratejik bir rol oynar.

  Portal coin airdrop etkinliği, katılımcıları yalnızca 5000 doların üzerinde ödülle ödüllendirmekle kalmayıp aynı zamanda onlara yönetişim tokenleri de vermesiyle öne çıkmaktadır. Bu yetkilendirme, katılımcıların projenin geleceğine ilişkin önemli kararları etkilemesine olanak tanır. Böylelikle projeyi özellikle merkezi olmayan finans ve topluluk odaklı girişimlerle derinden ilgilenenler için çekici kılar.

  Portal (PORTAL) Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir?

  Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce projenin artı ve eksi yönleri hakkında bilgi sahibi olmak önemlidir. Büyük bir “hype” yakalayan Portal (PORTAL) projesinin avantajları ve dezavantajları şunardır:

  Avantajları:

  • Web3 oyuncularına güvenli, hızlı ve sorunsuz bir blok zinciri oyun deneyimi sunar.
  • Farklı blockchain oyunları arasında birlikte çalışabilirliği düzenler ve stabil hale getirir.
  • Portal Passport adı verilen kimlik çözümü, blockchain evrenindeki oyuncular için oyunlara ve topluluklara kolay erişim sağlar.
  • Oyun topluluğu için tasarlanmış, birden fazla kripto para birimini destekleyen ve Web3 oyunlarına bir ağ geçidi sağlayan özel bir cüzdana sahiptir.
  • PORTAL stake etmek, kullanıcıların platformun güvenliğine katkıda bulunmasına ve ödüller kazanmasına olanak tanır.
  • PORTAL sahipleri platformun gelişimine dair kararlarda oy kullanabilir.
  • Binance borsasında listelendiği için geniş bir yatırımcı kitlesine ulaşabilir.

  Dezavantajları:

  • PORTAL yüksek volatilitesi ile riskli bir yatırım tercihidir.
  • Airdrop etkinliği sonrası PORTAL fiyatında sert düşüş yaşanabilir.
  • Web3 oyun sektöründe yer alan PORTAL rakip blockchain oyun ekosistemlerine göre geri planda kalabilir.

  Portal (PORTAL) Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  Binance Launchpool kampanya sayfasına göre PORTAL token 29 Şubat’ta listelenerek genel işlemlere açılacak. Launchpool kampanyası ise 22 Şubat'ta başlayıp bir hafta kadar sürecek. Bu şekilde Binance kullanıcıları, PORTAL listelenmeden önce token staking ödülleri elde edebilecek.

  Binance Coin (BNB) veya FDUSD stabilcoin'ini PORTAL likidite havuzlarına stake eden Binance kullanıcıları, 50 milyon tokendan oluşan toplam ödül havuzundan pay kazanma fırsatına sahiptir. Bu oran, PORTAL'ın 1 milyar Ethereum tabanlı token arzının yüzde 5’ine denk gelmektedir. Portal (PORTAL) kripto para birimi 29 Şubat’tan sonra Binance TR borsası üzerinden alım satım işlemlerinde seçilebilir.

  Portal (PORTAL) Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat

  Bu hafta Binance borsasında alım satım işlemlerine açılacak Portal (PORTAL) coin geleceği ile ilgili araştırmalar hız kazandı. Tecrübeli kripto para uzmanları, PORTAL fiyat tahminlerini peş peşe yayınlamaya başladı. Önde gelen uzmanların Portal (PORTAL) fiyat tahminleri şu şekilde listelenebilir:

  • Binance borsasının analist ekibi Portal (PORTAL) listelemesi öncesinde fiyat tahmininde bulundu. Portal’ın lansman havuzunun yakında başlaması nedeniyle, piyasa dinamikleri ve diğer faktörler nedeniyle kesin fiyatını tahmin etmek zor. Fakat analistler PORTAL fiyatının 2024 sonuna kadar 10 dolara kadar çıkabileceğini belirtiyor.
  • CoinCodex ekibi, PORTAL’ın oyun ekosistemindeki faydasını ve oyuncular arasındaki benimsenme oranını göz önünde bulundurarak fiyatın yükselişte olduğunu belirtti. Deneyimli analistler, özellikle genel piyasa trendinin yukarı yönlü olduğu bu dönemde PORTAL fiyatındaki artışın yıl sonuna kadar devam etmesini bekliyor.
  • Binance verilerine göre Portal’ın piyasa öncesi alım satım fiyatı, son birkaç günde düştü. Mevcut teklif fiyatı token başına 0,57 dolardı ve ödül havuzunun tahmini değeri yaklaşık 28,5 milyon dolara çıktı. DigitalCoinPrice ekibi PORTAL fiyatının listeleme sonrası 1-3 dolar arasında işlem görebileceğini belirtiyor.

  Sonuç

  Portal, tek bir hesap üzerinden geniş bir Web3 oyun ağına erişim sağlayan çapraz zincirli oyun platformudur. Blockchain oyuncuları Portal sayesinde başka oyun ekosistemleri arasında token takas edebilir. Portal projesinin yerel kripto para birimi PORTAL tokendir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle