Kripto Para

Ünlü CEO BTC’den çok ama çok umutlu!

  Küresel bir yatırım firması olan Skybridge Capital’in CEO’su Anthony Scaramucci, konuk olduğu The Best Business Show programında, Anthony Pompliano ile Bitcoin’in (BTC) geleceği hakkında konuştu. BTC adına fiyat tahminini belirten CEO, ayrıca kurumsal yatırımcılara da değindi.

  Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 14 Nisan tarihinde 64 bin 890 dolar seviyesine ulaşarak tüm zamanların rekorunu kırmıştı. O dönemden sonra değer artışlarına devam etmesi beklenirken Mayıs ayında 28 bin 800 dolar seviyesine kadar çekilen Bitcoin, 43 bin dolar seviyesinde giriş yaptığı Ekim ayının 20. gününde 66 bin 967 dolar seviyesi ile ATH noktasını yeniden belirledi. Uzun bir bekleyişin ardından rekorunu tazeleyen BTC, düşüş eğiliminde geçirdiği hafta sonundan sonra haftaya da 62 bin dolar seviyesinde giriş yaptı. Bitcoin adına gelecek dönem fiyat tahminleri gündeme geliyor.

  Ünlü CEO, Sektöre Daha Fazla Kurumsal Gireceğini Tahmin Ediyor

  Küresel yatırım firması Skybridge Capital’in CEO’su Anthony Scaramucci, geçtiğimiz gün sunucusunun bir Bitcoin boğası olan Anthony Pompliano’nun olduğu The Best Business Show programına konuk oldu. Scaramucci, burada Bitcoin fiyat tahminleri ve kurumsal yatırımcıların sektöre olan ilgisine yönelik yorumlarını dile getirdi. Ünlü CEO, kripto para piyasalarının önümüzdeki 12 ile 18 aylık süreç içinde daha fazla kurumsal ilgi ile karşılaşacağını tahmin ettiğini dile getirdi.

  Scaramucci’nin “Kurumsal İlgi” Açıklamaları

  Scaramucci, kurumsal yatırımcılara yönelik bu olası ilgi artışında, düzenleyicilerin dijital varlıkların alım-satımlarında ve tutulmalarında var olan ilgili engelleri ortadan kaldırmak için çalışmalarına devam etmelerinin etkili olacağını savundu. Scaramucci’ye göre düzenleyiciler bu yönde adım attıkça sektöre daha fazla kurumsal yatırımcı girecek. Konuya ilişkin olarak Skybridge Capital CEO’su Anthony Scaramucci’nin açıklamaları şöyle:

  “Cesur bir tahminde bulunacağım. Önümüzdeki 12 ile 18 aylık süreçte kurumsal çıkarların söz konusu olacağını düşünüyorum. Çünkü artık düzenleyici alanı kontrol ettirdiniz ve bu alanın kontrol edilmesi, kurumların ‘Hey, bu işe girmeliyim. Bunun bir parçasına sahip olmalıyım. Bunu anlamak zorundayım’ demelerini sağlayacak. George Soros ne derdi? ‘Yatırım yap, sonra araştır’ derdi.”

  Scaramucci’ye Göre BTC’de 100 Bin Dolar, 50 Bin Dolardan Daha Muhtemel

  Yeni haftaya 62 bin dolar seviyesinde giriş yapan Bitcoin ile ilgili fiyat tahminini de paylaşan Scaramucci, Bitcoin’in 100 bin dolara ulaşma ihtimalinin, bu aşamada 50 bin dolara gerileme ihtimalinden daha güçlü olduğunu iddia etti. Ayrıca Scaramucci, Bitcoin’in önümüzdeki 12 ay içinde 150 bin doları görebileceğini düşündüğünü de belirtti.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle