ADA Coin yükselecek mi? Deneyimli analist açıkladı

  Tecrübeli kripto para analisti ve trader Peter Brandt, son açıklamalarında popüler altcoin Cardano (ADA) fiyatını değerlendirdi. Popüler analist, Cardano’nun fiyat yapısının şimdi önemli ölçüde yükselişe geçtiğini ifade etti…

  Kripto para piyasasının son dönemde en çok dikkat çeken altcoin projelerinden biri olan Cardano (ADA) fiyatı merak konusu oldu. Yatırımcıların portföyünde geniş bir yer tutan ADA coin hakkında popüler kripto para analisti Peter Brandt da bazı yorumlar yaptı. 

  Cardano’nun 2018 yılında Litecoin’in yaşadığına benzer bir düşüş yaşayabileceği konusunda yatırımcıları uyaran analist, ADA coin fiyat yapısının yükselişte olduğunu vurguladı. Önemli bir destekten güç aldığını hatırlatan analist şunları söyledi: “Cardano ADAUSD’de yeni gelişme. 4 Temmuz’daki yüksek seviye boyunca ilerlemesi, H&S [baş-omuz] zirvesinin potansiyel düşüş trendini reddetmesi için uzun bir yol kat ettiği anlamına geliyor.”

  Cardano Fiyatında Olumlu Sinyaller

  Popüler altcoinin grafiğini analiz eden deneyimli isim, “Aslında bu hareket, fiyat 1.25 doların üzerinde kaldığı sürece olumlu olarak görülebilir.” dedi. Altcoin yatırımcılarını heyecanlandıran bu açıklamaların ardından ADA yatırımcıları da yükseliş beklentilerini arttırdı. Kripto para borsalarından gelen güncel verilere göre son 7 gün içinde ADA coin fiyatının yüzde 34’ün üzerinde değer kazandığı görüldü. 

  Hatırlanacağı üzere bu ayın başlarında Cardano yatırımcılarını sevindiren haberler gelmişti. Japonya merkezli kripto para alım satım platformları, Cardano’nun ülkede listelenmesi ve işlem görmesi için yeşil ışık yaktıklarını açıkladı. 

  Cardano Alonzo Güncellemesinde Son Durum 

  Ağustos ayı başında gerçekleşen Cardano Alonzo güncellemesi platformun destekçilerini de heyecanlandırıyor. Alonzo güncellemesi ile platforma akıllı sözleşme yeteneklerinin gelmesi bekleniyor. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Input Output Hong Kong (IOHK), bu güncellemenin son aşamasını kullanıma sunmaya hazırlandığını aktardı.

  Cardano gelişiminin arkasındaki şirket IOHK tarafından yapılan açıklamada, Alonzo Purple test ağının çalıştığını ve şu anda bir gözlemleme sürecinden geçtiği belirtildi. Cardano’nun önümüzdeki haftalarda tümüyle akıllı sözleşme desteğini başlatması bekleniyor. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle