Kripto Para

100x değerlenecek coin nasıl bulunur?

  Kripto para piyasalarının ünlü analisti Alex Saunders, 100 kat ve daha fazla artış yaşayabilecek coin’leri nasıl bulduğunu açıkladı. Saunders, çok ciddi kazançlar sağlama potansiyeli olan coin’leri araştırırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini ve ipuçlarını paylaştı.

  Kripto para piyasaları son aylarda muazzam değer artışlarına sahne oldu. Aralık 2020’de başlayan toplu rallide, birçok kripto para birimi beklenmedik rekor seviyelere ulaştı. Başta lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) olmak üzere onlarca kripto para birimi çok ciddi değer artışları yaşadı. Bu da piyasadaki yükseliş eğilimini destekledi. Ancak piyasadaki birçok yatırımcı, birçok kripto para birimi için “yükseliş trenini” kaçırmış olmaktan yakınıyor. Bu nedenle yatırımcılar ciddi yükselişler elde edebilecek coin arayışlarını sürdürüyor.

  Saunders’e Göre En Önemli Etken Projeyi Yöneten Ekip

  Ancak kripto para piyasalarında, geleneksel finans sektöründe olduğu gibi çeşitli riskler bulunuyor. Bu nedenle yatırımcılar aradığını bulduğunu düşünürken bile tereddüt yaşayabiliyor. Bu gibi tereddütler yaşayan yatırımcılar için ünlü analist Alex Saunders, 100x ve daha fazla artış yaşayabilecek coin’lerin nasıl bulunduğunu açıkladı. Analist, verdiği ipucunda kendisinin daha önce yatırım yaptığı bir altcoini de örnek gösterdi.

  Saunders, Altcoin Daily’den Austin ve Aaron Arnold ile bir röportaj gerçekleştirdi. Saunders, kripto para arayışındayken baktığı ilk şeyin, projeyi yönetenleri incelemek olduğunu dile getirdi. Analist, projenin arkasındaki yönetici grup ya da bireylerin sağlam olup olmadığının yükseliş potansiyeli konusunda ipucu vereceğini ifade etti.

  Analist “Doymuş Sektörden” Uzak Durduğunu Söyledi

  Saunders röportajda Ekim 2020’de 0,011 dolar seviyesinde işlem gören ve Mayıs 2020’de 0,26 dolar seviyesine yükselen RedFOX Labs’ın RFOX coin’ine yatırım yaptığını dile getirdi. Ekim ayından bu yana RFOX’un %2.263 oranında değerlendiğini ifade eden Saunders, bu projenin arkasında kaliteli bir yönetimin olduğunu söyledi. Konuya ilişkin olarak Saunders şu sözlere yer verdi:

  “Tam manasıyla bir kopya kağıdım, üzerinde çalıştığım bir kontrol listesi var. RedFOX Labs iyi ve güçlü bir ekipti, liderlerinden birini de şahsen tanıyordum.”

  Öte yandan analist, “doymuş alt sektörlerde” faaliyet gösteren projeler yerine, kullanılmayan bir piyasaya hizmet veren projeleri tercih ettiğini dile getirdi. Analist buna örnek olarak da RedFOX Labs’ın Vietnam’da, yani Asya bölgesinde olduğunu söyledi.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle