VeChain fiyatında boğa rallisi başlayabilir!

  Kripto para analistlerinden Ali Martinez, altcoin piyasasını değerlendirdi. Geçtiğimiz haftada yüzde 50 oranında artış yaşayan VeChain (VET) yeni bir boğa rallisi başlatabilir. İşte analistin yorumları…

  Kripto para analistlerine göre kripto para piyasasındaki son düşüş, bir kenara itilmiş yatırımcıların VeChain (VET) tokena olan ilgisini arttırdı. VeChain (VET) fiyatlarındaki düşüşü fırsat bilen yatırımcılar, VET’i dip noktadan toplamaya başladı. Ünlü kripto para uzmanı Ali Martinez, satın alma baskısı artmaya devam ederse VeChain (VET) fiyatlarında uçuş yaşanacağını söyledi.

  Güncel verilere göre şu anda 1 VET fiyatı %vechain+try% TL. Döviz cinsinden ise %vechain+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, VeChain 24 saatte %vechain+yuzde%.

  Ünlü analist, VeChain (VET) fiyatında gelecekte yüzde bin 500’ün üzerinde artış beklentisi olduğunu söyledi. Altcoin piyasasında dikkatleri üzerine çeken VeChain, piyasa çapında gerçekleşen sert düzeltme hareketi ile birlikte yüzde 46 oranında değer kaybı yaşadı. Bunun ardından kritik bir destek bariyerinden geri dönen VET yatırımcıları dipten kripto para toplamaya başladı.

  VeChain (VET) Boğa Döngüsüne Geçiş Sinyali

  Bir süredir düşüş trendini devam ettiren VeChain (VET), şimdi tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru yükseliş trendini sürdürmeye hazırlanıyor. Yaklaşık 2 yıldır devam eden konsolidasyon döneminin ardından VeChain (VET) fiyatındaki yükseliş sinyalleri kripto para analistlerinin dikkatini çekti. 

  Grafiklere göre ters bir baş omuz oluşumunu terk eden VeChain (VET), direnç seviyesinin kesilmesinden son yeni bir yükseliş döngüsünün sinyalini verdi. Kripto para uzmanları baş ve omuz arasındaki mesafeye dikkat çekerek VET’in yüzde bin 500 oranında değer kazanabileceği rallisine vurgu yapıyor

  VeChain (VET) Yükselişi Devam Edecek Mi?

  VeChain (VET) grafiğini izleyen analistler, alt desteğin yakın zamanda yeniden test edilmesinden sonra yükseliş görünümünü güçlendirdiğini söyledi. VET, ters baş ve omuzlar tarafından tahmin edildiği üzere piyasa değerini yükseltmeye başladı.

  Uzmanlar VeChain (VET) önünde yükseliş moduna girmeden önce yükselirken sadece bir kritik engel ile karşı karşıya kalacaklarını belirtti. Tüm zamanların en yüksek seviyesi olan sınırın geçilmesinden sonra iyimser senaryonun daha da doğrulanacağı belirtildi. Bu tür senaryoda VET fiyatında yüzde 78.6 Fibonacci geri çekilme seviyesine doğru giriş yapılabileceği açıklandı.  

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle