VET Coin fiyatı ikiye katladı! Yükseliş sürecek mi?

  Altcoin yatırımcılarının radarına takılan VeChain (VET) fiyatı son 1 hafta içinde iki kat yükseliş ivmesi yakaladı. Bugün tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan VeChain (VET) yatırımcıların dikkatini çekiyor…

  Altcoin piyasasında hızlı bir dönemden geçilirken, pek çok kripto para projesinde tüm zamanların en yüksek seviyeleri olan ATH’ler görülüyor. Son 1 haftada fiyatını ikiye katlayan VeChain (VET) de bunlardan biri oldu. Aylık grafikte ise VET yükselişi yüzde 95 oranına kadar yükselerek yatırımcısının yüzünü güldürdü

  Bir hafta içinde yüzde 37 oranında değer kazanan VeChain (VET), bu yükselen performansı ile altcoin yatırımcılarının radarına takıldı. Güncel piyasa değeri 4.4. milyar dolar değere ulaşan VET, en değerli kripto para birimleri sıralamasında 21. sıradan kendine yer buluyor. Güncel VET Coin fiyatı %vechain+try% TL.

  VeChain (VET) Yükselen Grafiği İle Dikkat Çekti

  Altcoin yatırımcılarının radarına takılan VeChain (VET) kripto para birimi, günlük işlem hacmi de 967 milyon dolar seviyesine kadar yükseldi. Son dönemde yatırımcısına en çok kazanç sağlayan altcoinlerden biri olması sebebi ile tercih edilmeye başlandı. İlk olarak ağ hayatına 2015 yılında başlayan VeChain, dünyanın farklı yerlerinde ofisi bulunan bir platformdur.

  Standford ve MIT gibi önde gelen üniversiteler ile aktif olarak çalışan VeChain şirketinin kullanım alanları da oldukça çeşit gösteriyor. Aralarında gıda güvenliği, moda, otomotiv sektörü, karbon emisyonu azaltma ve tarım gibi pek çok alanda blockchain teknolojisi kullanıyor. ToolChain hizmet ağına sahip şirket, blockchain ağında yeni iş modelleri geliştirme avantajları sağlıyor. 

  VeChain (VET) İnceleme

  VeChain blockchain ağında 2 adet token kullanılıyor. Ağın yerel tokenı VET adıyla biliniyor. Transfer işlemlerinde, akıllı sözleşmelerde ve çeşitli finans alanlarında ağda kullanılan VET dışında bir de VTHO denilen token kullanılıyor. VET dolaşımdaki miktarı güncel verilere göre 64 nilyarda yer alıyor. VET listeleyen kripto para borsaları arasında, Binance, Oceanex, Digifinex, Crypto.com, Huobi, Bitrue, Upbit, BKEK, KuCoin öne çıkıyor. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle