Kriptopara

2 Voxel Coin Gelecek Tahmini ve En iyi Voxies Yorumları

  Oyun tabanlı kripto projelere olan ilginin artmasıyla popülerlik kazanan Voxies (VOXEL) Coin, piyasa değeriyle kısa sürede yatırımcıların ve piyasa uzmanlarının dikkatini çekmiştir. Voxies (VOXEL) Coin hakkında merak edilen tüm soruların yanıtlarını yazımızdan bulabilirsiniz.  

  Voxies (VOXEL) Token Nedir?

  Voxies (VOXEL) Token, blockchain üzerinden ücretsiz olarak oynan RPG oyunun, karakterleri ve oyun içi NFT’ler için kullanılan bir dijital para birimidir. Oyun üzerinde pazar yeri, ekipman, PvP savaşları gibi unsurlar için tasarlanmış bir kripto para birimi ve platformun temel belirtecidir.  

  Voxies Coin Hangi Ülkeye Ait, Kurucuları Kim?

  Voxies (VOXEL) Coin projesinin arkasındaki kurucu isim Steven’dır. EA Games, Ubisoft gibi büyük firmalarla çalışan ekip, aynı zamanda popüler birçok farklı popüler oyun projesinde yer almıştır. AlwaysGeeky Games tarafından geliştirilen Voxies (VOXEL) Coin projesi ise yenilikçi blok zinciri teknolojisi ile oyna – kazan hizmetinin sunulmasıdır. 

  Voxies (VOXEL) Coin Nasıl Kullanılır?

  Oyuncular Voxies (VOXEL) tokenlerini kullanarak, Voxie Tactics’te oynayabilmektedir. Basit bir oyun mantığına sahip platform, oyun üzerinde yer alan tüm pazar yerlerinde NFT ve tokenleri kullanabilecektir. Retro tarzında geliştirilmiş, blok zincir üzerinden oynanabilen basit bir RPG oyunu mekanizmasına sahiptir. Oyun içinde kazanılan tokenler yine oyun içinde kullanılabileceği gibi işlem gördüğü piyasalarda da değerlendirilebilir. 

  Voxies Coin Güvenilir mi?

  Ethereum blok zinciri üzerinde geliştirilen bir NFT projesi olarak güvenilirliği de bir hayli yüksektir. Geliştirici ekibinin yetkinliği sayesinde kısa zamanda piyasalarda da beklentinin üzerinde bir işlem gören Voxies projesi, güvenilir oyun altyapısı kapsamında, 10 bin birbirinden benzersiz Voksel karakterini de barındırmaktadır. 

  Voxies Coin Ne Zaman Piyasaya Sürüldü?

  Katılım zaman çizelgesine göre, BNB üzerinden 2021 Aralık itibariyle işlem görmektedir. Birçok popüler borsada listelenmeye başlamasının ardından kısa sürede yatırımcıları da kendisine çekmeyi başarmıştır. Token satışına katılmak için yatırımcıların BNB bakiyelerini kilitlemeleri gerekecektir. 14 Aralık 2021 tarihinde cüzdan hesaplarına ödeme yapılmıştır.  

  Voxies (VOXEL) Coin Yorumları ve Geleceği

  Voxies (VOXEL) Token hakkında gelecek tahminleri olumlu yönde seyretmektedir. Wallet Investor, Digital Coin gibi birçok uzman, gelecek dönem fiyat tahminlerini olumlu yönde değerlendirmektedir. Proje hedeflerinin yakalanması halinde 2023 – 2024 dönemi için büyümesini uzun vadede de sürdürmesi beklenmektedir. 

  Avantajları ve Dezavantajları Neler? 

  Voxies (VOXEL) Token avantajları:

  • Popülerlik kazanan oyun modeli ile piyasa değerini artıracaktır. 
  • Oyunculara cazip ödül ve kazanç fırsatları sağlar. 
  • Gelecek dönem değerlendirmeleri olumludur.
  • Blok zincir üzerinden ücretsiz oynanabilir. 

  Voxies (VOXEL) Token dezavantajları:

  • Yerel hizmet simgesi VOXEL için risk analizleri çelişkilidir. 
  • Oyun tabanlı kripto projeleri arasında rekabet gücü düşük sayılabilir. 

  Voxies Coin Fiyat Tahmini

  Grafik ve fiyat teknik analizleri genel projeksiyonda olumlu seyretmektedir. Özellikle uzun vadeli yatırım düşünen kullanıcılar için 2023 – 2026 döneminde fiyat aralığının 7,95 – 23,10 dolar seviyesinde olması hedeflenmektedir. Başka bir teknik değerlendirmeye göre kısa vadede ise 2022 yılında fiyatının 4,71 dolar seviyesine ulaşacağı tahmin edilmektedir. 

  VOXEL Token Nereden Alınır? Voxies Token Nasıl Alınır?

  • Adım: Binance, ZT, Bitrue, XT borsalarından birine girilir. 
  • Adım: Hesap açma ve bakiye tanımlama adımları tamamlanır. 
  • Adım: Hesap aktivasyonu sonrasında VOXEL alım emri verilir. 
  • Adım: İşlem çiftleri üzerinden alım yapılır. 
  • Adım: Token kilitleme ve katılım kurallarına göre işlem yapılır. 

  Sonuç

  Voxies (VOXEL) Token, genel itibariyle olumlu projeksiyonda seyretmektedir. Gelecek vaat eden bir coin ve oyun projesi olarak kripto piyasalarda öne çıkmıştır. Başarılı yönleriyle gelecek dönemde de yatırımcıları ve oyunseverleri kendine çekmeyi başaracaktır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle