Kriptopara

Uzmanların Solana (SOL) Coin'e Bakışı: En İyi 5 Yorum

  Solana (SOL) Coin, son zamanda altcoin yatırımcılarının en gözde yatırım seçeneklerinden biri haline geldi. Kripto para uzmanlarının SOL coine bakışları ve en iyi SOL coin yorumları hakkında detaylı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. 

  Uzmanların Solana (SOL) Coin'e Bakışı

  Solana, Serum, Chainlink, Terra, Audius, USDC ve USDT gibi projelerin Solana ekosistemine katılmasıyla 2020 boyunca önemli ölçüde gelişmiştir. Mainnet Beta'nın yılın başlarında piyasaya sürülmesinden bu yana Solana ağında şu gelişmeler yaşanmıştır:

  • DeFi, Blockchain Gaming ve Web3 sektörlerini kapsayan 100'den fazla proje entegrasyonu
  • Dünya genelinde dağıtılmış 350'den fazla aktif doğrulayıcı
  • Zincirde 8,3 milyar işlem ve sayım
  • 54 milyondan fazla blok oluşturuldu
  • 4,9 milyon benzersiz SOL cüzdanı
  • 600.000'den fazla küresel savunucu ve topluluk üyesi
  • Solana Vakfı ilk hackathon'una 4. çeyrekte ev sahipliği yaptı ve etkinliğe 1.000'den fazla geliştirici katıldı

  Uzmanlardan En İyi Solana (SOL) Coin Yorumları

  Solana hız, güvenlik ve verimlilik için oluşturulmuş bir blok zinciri ağıdır. Proof of stake konsensüs algoritmasını (kısaca PoS) yeni bir geçmiş kanıtı veya PoH sistemi ile birleştirir. Deneyimli analistler, altcoin piyasasında öne çıkan SOL coin ve Solana ağıyla ilgili önemli yorum ve değerlendirmelerde bulunmaktadır. 

  FX_Proffessor SOL Coin Yorum ve Analizi

  Geçen Perşembe, Solana tarafından desteklenen yüksek hızlı, merkezi olmayan bir borsa olan Mango pazarları, 70 milyon dolarlık başarılı bir kitle fonlaması duyurdu. Bir hafta önce Solana Vakfı, ağındaki Binance Akıllı Zincir, değiştirilemez tokenler (NFT'ler) ve kripto fiyat verileri gibi farklı blok zincirleri arasında entegrasyona izin veren Wormhole güncellemesini başlattı. Bütün bunlar harika bir haber ama Solana'nın Ethereum, Cardano ve hatta Polkadot ile rekabet edeceğinden gerçekten şüpheliyim.

  Polkadot ve Cardano gibi sözde “ETH katilleri” gibi, proje daha hızlı ve daha verimli bir alternatif sunduğunu iddia ediyor. Örneğin Solana, saniyede 50.000'den fazla işlem gerçekleştirildiğini ve Visa'nın iddia ettiği saniyede 65.000 işlem mesajına ( TPS ) rakip olduğunu söylüyor. Ancak, şu anda 6110 kolları TPS solanabeach göre. io, ağın doğrulayıcılarından biri olan Staking Tesisleri tarafından sağlanan bir bilgi platformu.

  TheHeikinAshitrader SOL Coin Yorumu

  Solana çıldırıyor, ama bu çılgınlığın bir nedeni var. NFT oyununun sürücü olduğu açık ama teknik, trend çizgilerini en alttan sonuna kadar takip ediyor. Nerede duracağını kim bilebilir? Geri çekilmeye hazır, ancak özellikle uzun vadede çok daha yükseğe çıkacağımızı düşünüyorum. Fiyat keşif modundayız, ne zaman nefes alacağını görmek çok ilginç.

  MRGInvestments Solana Yorumu

  Sol, son haftalarda en çok kazananlardan biri oldu, ancak BTC en azından 42 bin bölgesine geri çekilir gibi görünürken, daha büyük kazananların gerçeğe döndüğünü görecek miyiz?

  Stevepuri Solana Coin Yorum ve Analizi

  2020-2021 Elliott Dalgası: Solana grafiğinde görülüyor. Solana, merkezi olmayan finans (DeFi) çözümleri sağlamak için blok zinciri teknolojisinin izinsiz doğasına dayanan, oldukça işlevsel bir açık kaynak projesidir. 

  Thecryer Solana Coin Yorumu

  Solana, Polkadot ile karşılaştırılabilecek harika bir ekosistem projesidir, ancak şimdilik SOL göndermek daha hızlıdır ve daha az sarf malzemesine sahiptir, bu zaman çizelgesi analizi çok koruyucudur, eğilimleri uyarlamak için TA'nın bazen FA ile birleştirilmesi gerekir. Bu grafiğin bazı insanlar için biraz karmaşık olabileceğini biliyorum ama bu sadece bir fibo kanalı + fibo Zaman Çizelgesi, dürtüsel dalga deseniyle birleştirilmiş, her şey çoğunlukla grafikte.

  Wallet Investor Analistlerinden En İyi SOL Coin Yorumları

  Wallet Investor'ın algoritma tabanlı tahminine göre Solana, olağanüstü bir uzun vadeli yatırım olarak görülmektedir. Platformun deneyimli analistleri, SOL coin fiyatında ciddi oranda yükseliş beklemektedir. Bu tahminlere göre SOL coin fiyatı önümüzdeki yıl 96.58 dolardan 190.59 dolara çıkacaktır. Uzun vadeli SOL coin fiyat tahmininde 2026 yılına kadar fiyat 514.410 dolara ulaşabilir.

  Coinpriceforecast Analistlerinden En İyi SOL Coin Yorumları

  Coinpriceforecast analistleri, Solana'nın fiyatının 2021 sonunda 66.91 dolar olabileceğini tahmin etmektedir. Önümüzdeki 3 yıl içinde Solana fiyatı 194.48 dolarlık en yüksek fiyata ulaşabilmesi beklenmektedir. Deneyimli analistler, 2025 yılına kadar SOL Coin fiyatının 870 dolara ulaşabileceğini düşünmektedir. 

  Sonuç

  Solana (SOL), merkezi olmayan finans (DeFi) sektöründe son dönemde dikkat çeken gelişmeler gösteren bir kripto para birimidir. SOL Coin geleceği ile ilgili uzman yorumlarına bakıldığında, uzun vadede kesinlikle kazandıracak bu projenin düşük gas ücretleri ve hızlı transferler ile daha da popüler olmasını beklemektedir. Platformun yerel kripto para birimi SOL coin fiyatı da buna paralel olarak artış gösterecektir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle