Usta analistlerden 2023’te yatırım yapılabilecek coinler

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği dört popüler analist, altcoin piyasasındaki son durumu değerlendirdi. Uzmanlar, 2023 yılında yatırım yapılabilecek ve yükseliş bekledikleri 7 kripto para projesine dikkat çekti…

  Kripto para piyasasında belirsizlik ortamı devam ederken, yatırımcılar hangi projelerin önümüzdeki dönemde ön plana çıkabileceğini merak ediyor. Deneyimli kripto para analistlerinden Pentoshi, Ethereum tabanlı Chainlink (LINK) coin hakkında açıklamalar yaptı. Geçen sene boğa piyasasının sonunu doğru tahmin eden usta analist, LINK coin’de bir dalgalanmanın başlayabileceğini söyledi. 

  Analistin grafik değerlendirmesine göre LINK coin fiyatı 6.60 dolar seviyesinde bir düşüş sinyali gösterebilir. Bunun ardından 9.63 dolar seviyesine kadar bir toparlanma olabileceğini belirten analist LINK coin fiyatında yüzde 43’ün üzerinde bir artış potansiyeli olduğuna dikkat çekti. Usta kripto para analisti Andrew MacGill ise, uzun vadede yatırımcılara kazanç sağlayabilecek 5 altcoin projesini sıraladı. 

  Uzun Vadede Kazandıracak Altcoinler

  Tecrübeli analist MacGill, 2023 yılında yatırım yapılabilecek 5 altcoin projesini sıraladı. Analiste göre yatırımcılar önümüzdeki dönemde Ethereum (ETH) başta olmak üzere Polkadot (DOT), Dogecoin (DOGE), Binance Coin (BNB) ve Avalanche (AVAX) projelerine yatırım yapabilir. Özellikle Ethereum’da son dönemde gerçekleştirilen yükseltme ve ağ güncellemelerinin ETH fiyatına pozitif etki etmesi bekleniyor. 

  Ethereum Kazandırmaya Devam Edecek 

  En büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum, son dönemde usta analistlerin dikkatinden kaçmıyor. Kripto yatırımcılarının yakından takip ettiği Bloomberg emtia uzmanı Mike McGlone da ETH’deki kazanç potansiyeline dikkat çekti. Usta analist, popüler akıllı sözleşme platformunun ayı piyasasında 1000 dolar desteğini kaybetmeyeceğini iddia etti. 

  Deneyimli analist ETH grafiğini yakından takip ettiğini söyleyerek şunları kaydetti: “17’sinde konuştuğumuz gibi 1.200 dolar civarında olan Ethereum, 2019’un sonundan bu yana hala yaklaşık 12 kat artmış halde. Yani COVID krizinden hemen önce. O yüzden 1.000 dolar civarındaki bu seviyeye oldukça sağlam bir destek olarak bakalım.” Deneyimli kripto para analistlerinin bu açıklamaları altcoin yatırımcılarının uzun vadeli portföylerine şekil vermede önemli bir kaynak olarak öne çıktı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle