Usta analistten çarpıcı altcoin fiyat tahminleri

  Kripto para piyasalarının en usta analistlerinden biri olan Michaël van de Poppe, Twitter’dan yükseliş göstereceğine inandığı kripto para birimlerini paylaştı. Daha önce de birçok başarılı tahminde bulunmuş olan analistin paylaşımları heyecan uyandırdı.

  Kripto para piyasalarında lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) yükseliş eğilimine girmesi ile piyasalar da genelde yukarı yönlü hareket ediyor. Piyasada bu gibi boğa dönemlerinde görülen fiyat artışlarında, bir de birçok analistin tahminlerde bulunması dikkatlerden kaçmıyor.

  Ancak başarılı analistler, sadece yükseliş zamanlarında değil, ayı sezonlarında da başarılı tahminler yaparak dikkat çekmeyi başarıyor. Bu başarılı analistlerden biri olan Michaël van de Poppe; Ethereum (ETH), Cardano (ADA) ve Chainlink (LINK) fiyat tahminlerini paylaştı.

  Poppe’un ETH ve ADA Tahminleri

  Usta analist ve tanınmış bir trader olan Poppe, özellikle lider altcoin Ethereum ve Cardano için büyük yükselişlerin “kaçınılmaz” olduğunu düşündüğünü dile getirdi. Son dönemlerde yaşadığı artışlar ile fiyatını tekrar 1.900 dolar direncinin üzerine çıkarmayı başarmış olan Ethereum için Poppe 5 bin dolar seviyesinin “kesin” bir şekilde geleceğini iddia etti.

  Poppe ayrıca, Cardano’nun da tüm zamanların rekoru olan 1,55 dolar seviyesini “kesin” bir şekilde geçeceğini düşündüğünü dile getirdi. Poppe, akıllı sözleşme alanında iki büyük rakip olan Ethereum ve Cardano’nun kaçınılmaz yükseliş öngörüsü hakkında “Şu ana kadar ADA çok iyi, neredeyse mükemmel. BTC uslu durabilirse bu çok daha iyi olacak ve biraz daha yükselecek” dedi.

  Analistin Yükseliş Beklediği Diğer Altcoinler

  Ethereum ve Cardano için yükselişlerin kaçınılmaz olduğunu iddia eden Poppe, ayrıca Chainlink’i de çok ciddi bir değer artışının beklediğini söyledi. Son fiyat hareketlilikleri ile 30 dolar bandına yaklaşan LINK için Poppe, fiyatın neredeyse iki katına çıkacağı tahmininde bulundu.

  Usta analiste göre LINK 50 dolara kadar yükseliş gösterecek. Bir diğer yandan usta analist Poppe, yükseliş beklediği altcoinlere 3 altcoin daha ekledi. Poppe ETH, ADA ve LINK dışında DIA, Reef Finance (REEF) ve Zilliqa (ZIL) altcoinlerinin de patlama yaşayacağını düşündüğünü ifade etti.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle