Kripto Para

Microstrategy Bitcoin düşüşünü alım fırsatı olarak değerlendirdi

  Microstrategy şirketinin CEO’su Michael Saylor, kripto para piyasasında yaşanan düşüşler üzerine açıklamalarda bulundu. Bitcoin’in en büyük destekçileri arasında yer alan Saylor, bu düşüşü alım fırsatı olarak değerlendirdi. Ünlü isim Bitcoin’în ciddi yükselişler sergileyeceğine inanıyor.

  Kendi alanında dünyanın en büyük şirketleri arasında yer alan MicroStrategy’nin CEO’su Michael Saylor, lider kripto para birimi Bitcoin’in en önemli destekçileri arasında yer alıyor. Ünlü CEO Bitcoin hakkında sürekli gerçekleştirdiği olumlu açıklamalara bir yenisini daha ekledi. Bitcoin’in son yaşadığı düzeltmeyi yorumlayan ünlü CEO, bunun bir alım fırsatı olduğunu açıkladı. Ünlü isim Bitcoin’in ulaşabileceği fiyat seviyeleri ile ilgili de çarpıcı açıklamalarda bulundu.

  Bitcoin son olarak 58 bin dolar seviyesinden 50 bin 400 dolar seviyesine sert bir düzeltme yaşadı. Lider kripto para birimi düzeltmenin ardından yaşadığı toparlanma ile Michael Saylor’ın açıklamalarını destekleyen bir hareketlilik gösterdi.

  Michael Saylor: Yatırımcılar daha fazla Bitcoin sahibi olmanın yollarını aramalı

  MicroStrategy şirketinin ünlü CEO’su Michael Saylor, Bitcoin hakkında yaptığı olumlu açıklamalarla sık sık gündeme gelmekle beraber lider kripto para birimi her düşüş yaşadığında da alım yapıyor. Bu alımlar ünlü CEO’nun Bitcoin yükselişine ne kadar güvendiğini gösteriyor.

  Michael Saylor Bitcoin her düşüş yaşadığında yaptığı alımları sürdürmekle beraber lider kripto para biriminin son yaşadığı düzeltmeyi de alım fırsatı olarak değerlendirdi. Ünlü isim Bitcoin’in düşüşü ile ilgili piyasada yaşanan endişeden bahsederek, yatırımcıların panik olmasına gerek olmadığını belirtti. Saylor yatırımcıların bu süreçte daha fazla Bitcoin sahibi olmak için çabalamaları gerektiğini belirtti. Ünlü CEO Bitcoin’in yükselişini sürdüreceğinden son derece emin.

  Bitcoin 5 milyon dolara seviyesine ulaşabilir

  Michael Saylor Bitcoin’in fiyat gerilemesinin alım yapmak için fırsat olduğunu belirtmekle beraber lider kripto para biriminin yaşayacağı yükseliş ile ilgili fikirlerini de açıkladı. Saylor Bitcoin için 1 milyon dolar seviyesine ulaşmanın çok zor olmadığını, kendi adına 5 milyon doları bile mümkün gördüğünü belirtti. Ünlü CEO Bitcoin’in tüm endekslerin yerini alabileceğini ve bu durumda da 100 trilyon dolarlık piyasa değerine ulaşacağını söyledi.

  Güncel verilere göre şu anda 1 BTC fiyatı %bitcoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %bitcoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bitcoin fiyatı 24 saatte %bitcoin+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle