Kripto Para

Ağustos’ta kripto sektöründe yaşanacak önemli gelişmeler

  Kripto para piyasaları, 2021 yılında çok önemli hareketlilikler yaşadı ve bu hareketliliklerin bir kısmı yaşanmaya da devam ediyor.  Son olarak sektörde en önemli gelişme olarak Ethereum (ETH) ağındaki Londra güncellemesi yaşandı. Peki Ağustos ayında kripto para piyasalarını hangi gelişmeler bekliyor?

  Kripto para piyasaları 2021 yılında çok büyük ve önemli gelişmelere sahne oldu. Bu gelişmeler ile birlikte piyasa çok ciddi şekilde yaygınlaştı. Yılın her döneminde gerçekleşen önemli gelişmeler Ağustos ayında da sıkça görülecek. 5 Ağustos tarihinde, ayın en önemli gelişmelerinden biri olan Ethereum (ETH) ağı Londra hard forku tamamlandı. Peki Ağustos’ta kripto para sektörünü başka hangi önemli gelişmeler bekliyor?

  7-12 Ağustos Tarihleri Arası Gelişmeler

  7 Ağustos tarihinde Bull Run Finance’ın (BR) ilk resmi yakılma işlemi gerçekleştirilecek. Toplamda 1 milyar BR token yakılacak.

  10 Ağustos tarihinde Bitcoin Networks (BTCN) Airdrop’u gerçekleştirilecek.

  11 Ağustos tarihinde yine Bull Run Finance (BR) adına Pancakeswap vadeli işlemleri , web sitesinde de tarım ve staking vadeli işlemleri gerçekleştirilecek.

  12 Ağustos tarihinde Kava Swap Mainnet Lansmanı gerçekleştirilecek. Kava.io (KAVA) için yapılacak olan lansmanda, Kava Swap sürümü için başlatılan Kava DeFi platformunun tanıtımı yapılacak.

  15-20 Ağustos Tarihleri Arası Gelişmeler

  15 Ağustos tarihinde IdeChain (ICH) adına main platform lansmanı gerçekleştirilecek. Lansman sonrası IdeaChain Patent Dosyalama Blokzinciri resmen başlatılacak.

  16 Ağustos tarihinde StackOS (STACK) adına mainnet lansmanı gerçekleştirilecek. StackOS ekibi, lansman öncesi yaptığı açıklamada, 3 yıllık çalışma sonrası STACK’ın ana ağ lansman tarihinin duyuruyor olmanın son derece heyecan verici olduğunu belirtti.

  20 Ağustos tarihinde Minter (BIP) adına BIPX Airdrop’u gerçekleştirilecek. 1 milyon adet BIPX, BIPX-Tether (USDT) havuzu ile orantılı olarak kullanıcılara dağıtılacak.

  28-31 Ağustos Tarihleri Arası Gelişmeler

  28 Ağustos tarihinde Verge (XVG) adına halving işlemi gerçekleşecek. Blok ödülleri blok başına 100 token’dan 50 token’a düşürülecek.

  29 Ağustos tarihinde Polkadex (PDEX) adına Polkopool demosu gerçekleştirilecek. Kullanıcılar, seçilen Uniswap benzeri bir havuzu oluşturmak için bu demo üzerinde test çalışmaları gerçekleştirebilecek.

  31 Ağustos tarihinde Student Coin (STC) Terminal lansmanı yapılacak. STC Terminalinin ilk versiyonu piyasaya sürülecek. Yine bu tarihte Wootrade Network (WOO) adına aylık yakma işlemi gerçekleştirilecek.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle