Kripto Para

Ünlü DOGE milyoneri bu kez taraf değiştirdi!

  Elde ettiği tüm birikimi ve buna ek olarak çevresinden aldığı borçlarla 250 bin dolarlık Dogecoin (DOGE) yatırımı yaptıktan sonra milyoner olması ile tanınan 34 yaşındaki ünlü DOGE yatırımcısı Glauber Contessoto, artık taraf değiştirmiş gibi görünüyor. Contessoto, bu kez de Floki Inu (FLOKI) odaklı bir yatırım yaptığını söyledi.

  Kripto para toplulukları 34 yaşındaki Dogecoin (DOGE) yatırımcısı Glaubel Contessoto’yu, 5 Şubat tarihinde yaptığı çılgınca yatırımla tanıyor. Ünlü yatırımcı o tarihte, elindeki tüm hisseleri (Tesla hisseleri dahil) satıp, etrafından borç alıp, daha önce biriktirdiği paranın üzerine koyarak tüm malvarlığı ile Dogecoin yatırımı yapmıştı. Ardından bu yatırımı sayesinde milyoner olan Contessoto, kısa sürede kripto para topluluklarının tanıdığı bir isim haline gelmişti. Daha önce, birikimi 5 milyar doları bulana kadar eline geçen tüm parayı DOGE’a yatıracağını söyleyen yatırımcı, taraf değiştirdi.

  DOGE Yatırımcısının Artık 500 Milyon FLOKI’si Var

  Daha önce yaptığı açıklamasında eline geçecek olan tüm paralarla Dogecoin yatırımı yapmaya devam edeceğini açıklayan Glauber Contessoto, Benzinga’ya konuştu. Ünlü yatırımcı 125 bin dolarlık Floki Inu (FLOKI) yatırımı yaptığını ve yaklaşık 500 milyon FLOKI’ye sahip olduğunu söyledi. Ünlü yatırımcının portföyünde 900 milyon adet Dogecoin bulunuyor ancak Contessoto artık portföyünde DOGE’un yanına FLOKI eklemiş durumda.

  Yatırımcının Stratejisi Artık “DOGE ve FLOKI Almak”

  Contessoto açıklamasında, bu kez de 1 milyar adet FLOKI’ye ulaşana kadar FLOKI almaya devam edeceğini dile getirdi. Bu da ünlü yatırımcının mevcut alımının üzerine en az 100 bin dolarlık daha FLOKI eklemesi gerektiğine işaret ediyor. Contessoto, artık bütün stratejisinin DOGE ve FLOKI almak olduğunu ifade etti. Yatırımcı, piyasaların geleceğine baktığında FLOKI’nin de “zamanı geldiğinde” astronomik boyutlarda değer artışları ile karşılaşacağına inandığını söyledi.

  Contessoto FLOKI’den Astronomik Bir Artış Bekliyor

  Astronomik oranlarda FLOKI’nin yükseleceğine inandığını açıklayan Contessoto, bu olası epik yükseliş öncesinde ne kadar çok FLOKI’ye sahip olursa o kadar iyi olacağını da vurguladı. Ünlü yatırımcıya göre NFT’ler (non fungible token) ve play to earn (P2E – Oyna Kazan) temelleri içeren  FLOKI oyunları, kripto paraya çok ciddi değer artışları sağlayacak. Öte yandan FLOKI’nin de tüm dünyada reklam çalışmaları yapmaya devam ettiği biliniyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle