Altcoin sezonu mu geliyor? BTT ve FIL coin’de son durum

  Kripto para piyasalarında lider altcoin Ethereum’un (ETH) 2 bin dolar seviyesine kadar yükselerek rekor kırması ile birlikte ikinci altcoin rallisinin başlamış olabileceği fikirleri gündeme gelmeye başladı. Rallide şu ana kadar ciddi yükselişler elde etmeyi başaran BitTorent Token (BTT), Tron (TRX) ve Filecoin (FIL) adına ünlü analist KALEO, kendi tahminlerini paylaştı.

  Lider kripto para birimi Bitcoin’den (BTC) aldığı destekler ile ona paralel şekilde yükselen Ethereum, 2 bin doların üzerine çıkarak tüm zamanların rekorunu tazeledi. Ethereum’un altcoinler üzerindeki etkisi göz önünde bulundurulduğunda ve piyasaların boğa sezonuna girmiş olduğu düşünüldüğünde, ikinci altcoin rallisi başlamış olabilir. Rallide şu ana kadar çok ciddi yükselişler elde etmeyi başaran BTT, TRX ve FIL adına ünlü analist KALEO tahminlerini paylaştı. Twitter üzerinden 100 bin takipçisi ile fikirlerini paylaşan ünlü analistin paylaşımları yoğun ilgi gördü.

  Ünlü analist KALEO’nun Twitter üzerinden paylaştığı tahminlerinin büyük heyecan uyandırmasının sebeplerinden biri, analistin bu tahminlerinin “kısa vadede” gerçekleşeceğine inandığını belirtmesi oldu. Ünlü analist son günlerin gözde altcoinlerinden BTT, TRX ve FIL’e dikkat çekti ve bunlardan ikisinin yükselmeye devam edeceğini düşündüğünü belirtti. 

  Analiste Göre BTT, FIL’i Geride Bırakabilir

  Tahminlerini dile getiren KALEO, ilk öngörüsünü BTT’nin yükselişlerinden yana kullandı. Ünlü analiste göre BTT, yükselişlerine devam ederek piyasa değeri bakımından FIL’i geride bırakabilir.

  Son günlerin bu 3 popüler altcoininden biri olan FIL, özellikle Çin piyasalarında yakaladığı ilgi ve talep artışı ile piyasa değeri bakımından top 10’a girmeyi başaracak kadar yükselmişti. Ancak öte yandan TRX, her ne kadar dikkate değer yükselişler elde etse de top 10’a girmeyi başaramamıştı.

  Analistin Haklı Çıkması İçin Altcoinlere Ne Gerekli?

  KALEO’ya göre TRX’in, kısa vadede göstereceği yükseliş performansı ile il ona girme şansı bulunuyor. Listede 17. sırada bulunan TRX’in bunu başarması için fiyatında %400 oranında değer artışı yaşaması gerekiyor. Aynı zamanda KALEO’nun 12. sıradaki FIL’i geçeğine inandığı 19. sıradaki BTT’nin de piyasa değerini %200’den fazla artırması gerekiyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle