Altcoin’ler için dip arama dönemi başladı

  Kripto para piyasasının popüler analistlerinden John Bollinger, piyasanın mevcut durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Bitcoin’in yaşadığı düşüş ile ilgili değerlendirmelerini paylaşan ünlü analist altcoinler ile ilgili de çarpıcı yorumlarda bulundu. John Bollinger Bitcoin ve altcoinler için dip arama döneminin başladığını düşünüyor.

  Jonh Bollinger kripto para piyasasının popüler analistleri arasında yer alıyor. .Ünlü isim bugüne kadar Bitcoin’in fiyat hareketleri ile ilgili birçok doğru tahminde bulundu. Aynı zamanda altcoin projeleri ile ilgili de doğru yorumları ile sık sık gündeme gelen John Bollinger’in mevcut piyasa koşulları hakkındaki yorumları bu nedenle birçok yatırımcı tarafından dikkate alınıyor.

  Ünlü analist başta Bitcoin olmak üzere kripto para piyasasında yaşanan son düşüş ile ilgili açıklamalarda bulundu. Piyasanın mevcut görünümü ile ilgili fikirlerinin paylaşan ünlü analist dip aramaya başlamak için doğru zamanın geldiğini iddia etti. Dipin nerede oluşacağı ile ilgili hiçbir fikrinin olmadığını açıklayan Bollinger, fiyat hareketliliklerini yakından takip edeceğini belirtti.

  Bollinger yorumlarının Bitcoin ve en iyi altcoinler için geçerli olduğunu belirtti

  Lider kripto para birimi Bitcoin, yaşadığı son düşüş ile beraber altcoinleri de olumsuz etkiledi. Bitcoin düşüşün etkisinde olan altcoinlerde de sert düzeltmeler meydana geldi. John Bollinger konu ile ilgili açıklamalarında yorumlarının sadece Bitcoin ve başarılı altcoin projeleri için geçerli olduğunu açıkladı. Yaşanan düşüşte kripto piyasasının ilk 10’u içinde yer alan Polkadot ve Uniswap gibi altcoinler ciddi gerileme yaşadı.

  Bitcoin’in en güçlü altcoin projelerini de yanında sürüklemesine bağlı olarak analizine bu altcoinleri de dahil eden analist, fiyat hareketlerini yakından takip etmeye devam edecek. Bununla beraber Bitcoin’in yaşadığı düşüşe direnen ve bu süreçte yükseliş kaydeden altcoinler de dikkat çekti. Holochain ve Balancer gibi bazı altcoin projeleri piyasadaki genel hareketin aksine yukarı yönlü ivme gösterdi.

  Bitcoin yaşadığı düşüşün ardından duruldu

  Yaşadığı gerileme ile kripto para piyasasında büyük endişe yaratan Bitcoin sert düzeltmenin ardından durgun görünüm sergilemeye başladı. Lider kripto para biriminin son düzeltmesine rağmen analistler olumlu açıklamalarda bulunuyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle