Ünlü analistten heyecanlandıran Bitcoin tahmini

  Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) fiyatında son dönemdeki belirsizlik sürüyor. Daha önceden 30 bin dolara kadar gerileyen Bitcoin toparlanma sinyalleri ile yatırımcıların yüzünü güldürdü. Ünlü analistten çarpıcı BTC geleceği ile ilgili fiyat tahmini geldi…

  En büyük kripto para birimi Bitcoin, son dönemde sert düzeltme hareketiyle 30 bin dolarlı seviyelere kadar düşmüştü. Yeniden toparlanma sinyalleri gösteren BTC, dün geceki yükselişle 41 bin dolar seviyelerine tırmandı. Uzmanlar kripto para piyasasındaki son durumu değerlendirirken BTC fiyatı hakkında da önemli açıklamalar yaptı. 

  2018 yılında Bitcoin hakkında çok başarılı tahminler yapmasıyla dikkatleri üzerine çeken Smart Contracter, yeni açıklamalarıyla gündem oldu. Bitcoin’in kısa vadede toplam 5 aşamalık bir düşüş trendinde olduğunu hatırlatan ünlü analist, bu düşüş trendinin bitmek üzere olduğunu kaydetti. Analist Bitcoin’in bu hafta içinde 45 bin dolarlı seviyelere kadar tırmanma potansiyeli olduğunu söyleyerek yatırımcıları heyecanlandırdı. 

  Bitcoin’de 45 Bin Dolar Hedefi

  En büyük kripto para birimi Bitcoin fiyatı, yerli yatırımcılar tarafından da yakından takip ediliyor. Bitcoin, son dönemde sert düzeltmelerden sonra hızlı şekilde toparlanarak yeniden boğa rallisi sinyalleri vermeye başladı. Usta analist Smart Contracter, BTC’nin önümüzdeki hafta içinde 45 bin dolarlı seviyelere kadar tırmanabileceğini söyledi. 

  Bitcoin’in 4 saatlik grafiğini yorumlayan deneyimli analist, önce yükseliş ve ardından düşüş göründüğünü kaydetti. BTC’deki rallinin kısa ömürlü olacağını ifade eden an analistin bu açıklamaları, kripto para topluluğunda büyük ilgi gördü. Smart Contracter, son açıklamasında BTC’deki kısa süreli rallinin ardından düzeltme hamlesiyle birlikte yeniden 37 bin dolarlı destek seviyesinin test edilebileceğini vurguladı.

  BTC’de Eliot Dalga Teorisi Verileri 

  Analizlerinde Eliot Dalga Teorisini kullanan Smart Contracter, “Düşüşü gördük ve şimdi herkesi bir anda bullish yapacak yükseliş için 44.000 dolar gerekiyor. BTC’nin günlük grafiği çok iyi gözüküyor ancak bu sadece yüzde 15’lik sıçrama getirebilir ve devamında yine düşüş görülecek.” açıklamasıyla tüm BTC yatırımcılarının dikkatini çekti. Piyasadaki hareketlilik yakından takip edilirken yatırımcılarda ralli heyecanı başladı. Güncel analizlere  göre Bitcoin’de ilk hedef 45 bin dolarlı seviyeler olarak görülüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle