Kriptopara

Uzmanlardan NEAR Coin Yorumları ve NEAR Coin Geleceği 2022

  Temmuz ayının sonuna doğru başladığı yükselişi soluksuz sürdüren Near Coin, kısa sürede kripto para yatırımcılarının ilgisini kazandı. ATH değerini her yükseliş dalgasında yenileyen altcoin’de hedefler büyümeye devam ederken uzmanlar, geleceğe ilişkin olumlu beklentilerini kripto para yatırımcıları ile paylaşmayı sürdürmektedir. Kripto para yatırımcıları da altcoin’e olan güvenlerini ifade ederek, 2022 yılında yükseliş dalgasının süreceğini beklediklerini çeşitli platformlardan ifade etmektedirler.

  Uzmanlardan Near Coin Yorumları

  Uzmanlar Near Coin yorumlarında, token’i destekleyen teknolojiye atıfta bulunarak kripto para sektörünün bu teknolojiyi beğendiklerini ifade etmekteler. Altcoin için 2022 yılında yükselişin sürmesi beklenirken, fiyat tahminleri %25 ila %150 gibi oranlarda prim beklentisi göstermektedir. Dört analistle birlikte kısa vadeli yorumlarda anonim hesapların teknik analiz çalışmaları öne çıkmakta ve uzmanlar, tamamlanacak fincan – kulp formasyonu sonrası ufak bir düzeltme ile Near Coin’in yoluna devam edeceğine inanmaktadırlar.

  Near Coin Grafik Analiz Yorumu

  Near Coin 4 saatlik grafik verilerini yorumlayan anonim kripto para analistleri, altcoin’in nizami şekilde fincan – kulp formasyonu çizdiği ve kulp bölümünün tamamlanmak olduğu yönünde değerlendirme yapmaktadırlar. Altcoin’de teknik göstergeler ve hareketli ortalamalar yükselişi desteklemektedir. PIVOT, Span A, Tenkansen ve Parabolic Sar seviyelerini destek yapan altcoinde anonim analistler, formasyonun tamamlanması ardından gelebilecek küçük düzeltme ardından yükselişin sürebileceği yönünde beklentilerini paylaşmaktadırlar.

  Near Coin Geleceği 2022

  Near Coin geleceğine yönelik yapılan tahminlerde, yükseliş beklentisi ön plana çıkmaktadır. Son 1 yılda yakaladığı yükseliş dalgasını sürdüren altcoin’in gelecek yıl 15 doların üzerinde fiyatlanması gerektiğine yönelik kripto para analistlerinin fiyat tahminleri bulunmaktadır.

  Bazı analistler yükseliş dalgasının 2026 yılına kadar sürebileceğini düşünseler de 2022 yılı için 15 ila 30 dolarlık fiyat tahminlerini kripto para yatırımcıları ile paylaşarak, kısa vadede oluşabilecek düzeltmelere karşı dikkatli olunması gerektiğini ifade etmekteler.

  Wallet Investor Near Coin Tahmini

  Near Coin teknolojisini beğenen Wallet Investor analistleri, yakın fiyata dayanarak yürüttükleri tahminlerde orta ve uzun vadeli bir artış beklentilerini kaydettiler. 2026 yılına kadar yükseliş beklenen altcoin için 5 yılda %300’ü aşan yükseliş beklentisi kaydeden uzmanlar, bir yıl içinde fiyatların altcoin’de 15,973 doları görebileceğini ifade etmekteler.

  Price Prediction Near Coin Yorumu

  Price Prediction analistleri Near Coin için gelecekte fiyat büyümesinin devam etmesi yönünde beklentide olduklarını ifade etmekteler. Gelecek yıla ilişkin fiyat beklentilerinde bu yöndeki beklentilerini yineleyen analistler, 2022 yılında fiyat hedeflerini 14,16 dolar ile 16,68 dolar seviyeleri arasında tanımlamaktadırlar.

  GOV Capital Near Fiyat Tahmini 

  Near Coin fiyatının 1 yıldır yükseliş eğiliminde olduğunu ifade eden GOV Capital analistleri, sadece Near Coin değil benzer segmentteki altcoin’ler için de yükselişin gerçekleşebileceği yönünde tahmin yürütmektedirler. Algoritmik tahmin sistemi kullanarak analiz yürüten GOV Capital, bir yıllık süreçte Near Coin fiyatının 30,979 dolara yükselebileceğini ön görmektedirler.

  Digital Coin Near Gelecek Fiyat Tahmini

  Digital Coin analistleri de Near Coin’de yükseliş yönünde tahmin sergilemektedirler. Analistler, 2022 yıl sonunda altcoin fiyatının 15,102 dolara yükselebileceğini belirtirken, yükselişin uzun soluklu olacağı ve 2026 yılına kadar Near Coin yükseliş trendinin devam edeceğini analizlerinde ifade etmektedirler.

  Sonuç Olarak

  Dört analistin yükseliş beklediği Near Coin için uzmanlar, gelecek 5 yıllık süreçte altcoin’e yapılacak yatırımın kazanç getireceği noktasında görüş birliğine varmışlardır. Teknik analiz kullanarak kısa vadeli Near Coin analizi yapan anonim uzmanlar ise ufak bir düzeltme ihtimaline dikkat çekerek, tamamlanacak formasyon ardından pozisyon alınması için yeniden güncel grafik verilerinin izlenmesi gerektiğini ifade etmektedirler.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle