Nicholas Merten altcoin patlaması hakkında konuştu

  DataDash kurucusu Nicholas Merten, mevcut kripto para piyasasının geleceği hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ünlü kripto para anlisti, tarihin en büyük altcoin patlamasını değerlendirdi…

  Kripto para piyasasında, Bitcoin (BTC) fiyatında yeni rekorların gelmesinin ardından gözler altcoinlere çevrildi. Yatırımcılar, lider kripto paranın peşinden hangi altcoinlerin yükselişe geçeceğini merak etmeye başladı. Uzun bir süredir kripto para piyasasında beklenen büyük altcoin patlaması hakkında kripto para analistleri de açıklamalar yapıyor. 

  DataDash kurucusu ve kripto para analisti Nicholas Merten, kripto para piyasası hakkında son görüşlerini yayınladığı Youtube videosunda kripto para topluluğu ile paylaştı. Bitcoin fiyatında 50 bin dolarlık seviyelerin yakın zamanda görülebileceğini söyleyen Merten, bunun kripto para piyasası döngüsünün erken dönemi olduğunu belirtti.

  Ampleforth Patlama Yapabilir

  Yatırımcıların göz önünde bulundurması gereken potansiyel altcoinler arasında Ampleforth’u öne çıkaran analistin bu açıklamaları büyük ses getirdi. Önümüzdeki yıl multi milyar dolarlık bir projeye dönüşme potansiyeli bulunan Amplefort hakkında ünlü kripto para analisti şunları söyledi: “Buradaki Ampleforth’un 1 milyar dolar, 2 milyar dolar, 5 milyar dolarlık bir kripto para birimine dönüşebileceğini varsaymak oldukça gerçekçi görünüyor. Bu hız ile çok olası.”

  Kripto para sektörünün bilinen isimleri arasında yer alan DataDash kurucusu Nicholas Merten, bu ağdan övgü dolu sözlerle bahsetti. Takipçilerine yenilikçi platformlar sayesinde yüksek kazanç imkanı sunduğunu belirten analist, Ampleforth rakibi Benchmark Protocol’ün de yükseceğini düşündüğünü söyledi.

  Altcoin Piyasasında Beklenen Patlama

  Uniswap hakkında da pozitif görüşlerini paylaşan Merten, altcoin içni 50 dolarlık fiyat hedefinden neredeyse %100 emin olduğunu söyledi. Zaman zaman kripto para takipçilerine verdiği önemli yatırım tavsiyeleri ile geniş bir takipçi kitlesi edinen Merten, UNI trendlerini yorumladı. Analist, UNI için yükseliş trendlerini birden fazla alım satım grafiğinde vurguladı: “Sanırım çok yakında burada bir patlama yaşayacağız.” 

  Kripto para dünyasının popüler analistlerinden Merten, 2020 yılının son günlerinde Loopring’in (LRC) de patlayamaya hazır olduğunu düşündüğünü söylemişti. Bu açıklamadan kısa süre sonra LRC fiyatı, 3 Ocak’ta sert bir yükseliş trendine girerek, 0.17 dolar seviyesinden 0.56 dolar seviyesine çıkmıştı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle