Kripto Para

ETH fonuna tek seferde 5.7 milyon dolarlık yatırım

  Kripto para dünyasının önde gelen isimlerinden SkyBridge Capital CEO’su Anthony Scaramucci’nin yatırım fonu büyük ilgi görüyor. Ethereum yatırım fonuna tek bir yatırımcıdan 5.7 milyon dolarlık yatırım gelmesi dikkat çekti…

  Bir dönem Beyaz Saray’da ABD Başkanı Donald Trump’ın danışmanlığını da yapan Anthony Scaramucci, kripto para dünyasının önde gelen isimlerinden biri olmaya devam ediyor. Ünlü ismin yatırım şirketi SkyBridge Capital’in Ethereum yatırım fonu çok hızlı bir şekilde başladı. 

  Bitcoin yatırımları ile de adından söz ettiren SkyBridge Capital şirketinin Ethereum tabanlı yatırım fonu, tek bir yatırımcıdan 5.7 milyon dolarlık yatırım aldı. Bu yatırımla birlikte resmen başlayan fon, kripto para sektörüne dolaylı yoldan yatırım yapmak isteyenlerin favori seçeneği haline geldi. 

  Saklama Hizmetinin Avantajları

  SkyBridge Capital’in piyasaya sürdüğü Ethereum fonu, kripto para sektörüne yatırım yapmak isteyenlerin ilgisini çekmeye başladı. Resmen açılan fona tek bir yatırımcı 5.7 milyon dolarlık yatırım yaptı. Fon için asgari yatırım tutarı 25 bin dolar olarak belirlendi. Fon hakkında elde edilen bilgilere göre bu güne kadarki ilk ve tek satış 1 Temmuz tarihinde gerçekleşerek kayıtlara geçti.

  SkyBridge Capital gibi dev şirketlere ait özel fonlar, varlıklı yatırımcılara hitap ediyor. Portföylerinin bir kısmını kripto para birimlerine kaydırmak isteyenler için ideal bir seçim olan SkyBridge Capital’in Ethereum fonu da büyük ilgi gördü. Yatırımcılar bu sayede saklama gibi konularla uğraşmadan kripto para piyasasındaki fiyat hareketliliklerinden kazanç elde edebiliyor. 

  İkinci Kripto Para Fonu Hayata Geçti

  Kripto para dünyasında ilgi gören Ethereum fonu, şu anda SkyBridge Capital tarafından sunulan ikinci kripto para fonu olmasıyla önem taşıyor. Şirket daha önce Bitcoin fonunu piyasaya sürmüş ve büyük ilgi toplamıştı.

  SkyBridge Capital’in BTC fonuna şimdiye kadar 170 yatırım yapıldı ve fonda 46.7 milyon dolar bulunuyor. Şirketin sahibi Anthony Scaramucci, Bitcoin’de olduğu gibi Ethereum için de SEC’e borsa yatırım fonu (ETF) başvurusu yapmaya hazırlandığını açıkladı

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle