Ünlü analist 100'e katlayacak bir altcoin paylaştı!

  Kripto piyasaları düşüşle mücadele etmeye çalışırken kripto para analisti ve trader Kevin Svenson, değerini 100’e katlamasını beklediği bir altcoin projesine dikkat çekti! Ünlü trader Ethereum tabanlı bir altcoin’de yatırımcıları büyük fırsat beklediğini ifade ederken, söz konusu altcoin’de 100 kat değer artışı bekliyor!

  Sevilen kripto para analisti ve trader Kevin Svenson, takipçilerini heyecanlandıracak bir projeyi paylaşarak tüm dikkatleri üzerine çekti. Ethereum tabanlı bir altcoin’e işaret eden ünlü analist, beklentisini “100 kat artış” olarak paylaştı!

  Önce Düşecek, Sonrası Muazzam!

  Analist Svenson, devam eden kripto kışında işaret ettiği altcoin’in değer kaybedeceğine işaret etti. Buna neden olarak Ethereum (ETH) cephesinde yaşanacak geri çekilmeyi göstern Svenson, ETH fiyatının 500 – 700 dolar bandına gerilemesini beklediğini açıkladı. Analist popüler altcoin’i olarak Chainlink (LINK) olarak açıklarken, “Önümüzdeki birkaç yıl içinde LINK’ı 2-3 dolar aralığında satın alırsanız, Chainlink’te 100 kat kazanç demektir” ifadelerini kullandı.

  Nisan 2019 – Mayıs 2021 Performansına İşaret Ediyor!

  Analist, Ethereum kaynaklı bir düşüşün Chainlink’i de beklediğine işaret ederken, LINK için ideal alım noktasını 2 – 3 dolar seviyeleri olarak paylaşıyor. Analist 100 kat getiri beklediği LINK için, “Şu anda çoğu altcoin’de sözde dipten alım yapmaktan kaçıyorum ancak ETH ve LINK’i iyi satın alımlar olarak belirtmemin nedeni, bunların tüm endüstride en çok benimsenen projeler olmalarıdır. Gerçek bir altyapıya sunuyorlar ve uzun vadeli potansiyelleri var.” ifadeleri ile analizini paylaştı.

  Analistin uzun vadede potansiyele işaret ettiği LINK ise benzer bir süreci yatırımcılarına Nisan 2019 – Mayıs 2021 döneminde yaşattı. O süreçte yüzde 13 bin 200 artan altcoin fiyatını 53 dolarlık zirveye taşımıştı. Analist, geçmişte görülen bu performansın ilerleyen günlerde de yaşanabileceğini düşünüyor.

  Svenson Ayı Piyasasının Devam Etmesini Bekliyor!

  Analist Svenson Ethereum ve Chainlink cephesinde düşüş öngörürken, bu öngörüsünü ise ayı piyasasının devam edeceğine yönelik tahminine dayandırıyor. Analist, "Mevcut kripto paralardaki ayı piyasasında ortaya çıktığını gördüğümüz yıkıcı domino etkisi tarih oldu. Daha fazla acı çekmeden tüm bunların hemen sona ereceğine inanmak benim için zor." ifadeleri ile düşüşün devam edeceği beklentisini paylaştı.

  Düşüşün sonsuza dek sürmeyeceğini de eklemeyi ihmal etmeyen Svenson, “Ancak iyi haber şu ki, bunun gibi olaylar bir döngü dibinin olağan işaretleridir ancak bu tam olarak nerede ve ne zaman olacağına bağlı” ifadeleri ile bir tarih belirtmenin yanlış olduğuna vurgu yaptı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle