Ünlü analist SOL ve FTT coin için patlamaya hazır dedi

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği başarılı analistlerden Randall Trzaska, yatırımcılara önemli tavsiyelerde bulundu. Ünlü analist, yaklaşan 2021 altcoin boğa koşusunda patlama yapabilmesi muhtemel altcoin projelerini sıraladı…

  Kripto para piyasasında hareketli bir dönemden geçilirken, özellikle altcoin yatırımcıları kısa sürede değerini katlayacak projeleri araştırmaya devam ediyor. Popüler kripto para analisti Randall Trzaska, son paylaşımında boğa rallisinde patlama yapabilecek altcoin projelerine örnekler verdi. Ünlü analistin bu paylaşımı kripto para yatırımcıları tarafından büyük ilgi gördü.

  Randall Trzaska, listesinin başında lider kripto para birimi Ethereum (ETH) vurgusu yaptı. Şimdi, tüm indirimli kripto paraları almak istiyorsanız, özellikle geçen haftadan önceki çöküşten sonra almak istiyorsanız tam zamanı. Yani özünde Ethereum’un kazandığı para miktarına göre fiyatı Ocak 2019’dan bu yana en düşük seviyede. Ethereum satın almak artık mutlak bir gerçek…”

  Kazandıran Altcoin Yorum ve Tavsiyeleri

  Özellikle geniş bir altcoin yatırımcısı tarafından yakından takip edilen analist, listesindeki kripto para projelerini bir bir sıraladı. Önümüzdeki dönemde merkezi hizmetten, merkezi olmayan bir hizmete sermaye aktarımı olduğunda Ethereum fiyatının 10 katına çıkabileceğini vurguladı

  Popüler analist listesinin ikinci sırasında son dönemde büyük ilgi gören Litecoin (LTC) projesine yer verdi: “Aslında fiyatın düşmesi muhtemel. Son zamanlarda bu düşen kamanın içindeydi ve orada kırıldı ve biraz destek buldu. İyimser olacak ve büyümeye devam edecek.” Başarılı tahminleri ve analizleri ile kripto para dünyasında ses getiren analistin bu paylaşımları büyük ilgi topladı.

  Popüler Analistten SOL ve FTT Tavsiyesi

  Ünlü analistin listesinde yer alan diğer kripto para birimleri de Solana (SOL) ile FTX Token (FTT) oldu. Bilindiği üzere hızla ölçeklenen, sansürlenen ve şu anda çok büyük bir ekosisteme sahip olmasıyla altcoin dünyasında dikkatleri üzerine çeken Solana kademeli yükselişini sürdürüyor. Randall Trzaska, piyasadaki en büyük borsalardan biri olan FTX Token (FTT) fiyatında da patlama yaşanmasını bekliyor. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle