Uzmanından patlama yapacak altcoin bulma taktikleri

  Kripto para sektörünün uzman yatırımcılarından Lark Davis, deneyimlerini paylaştı. Sektöre yeni giren yatırımcılara önemli taktikler veren Davis, patlayacak altcoinleri nasıl bulduğunu açıkladı…

  Kripto para dünyasında takip edilen ünlü isimlerden biri olan Lark Davis, yatırım tecrübelerini sektöre yeni giren perakende yatırımcılar ile paylaştı. Kripto para yatırımcısı ve influencerı olarak tanınan Lark Davis, 100 kat getiri sağlayacak altcoinleri nasıl bulduğunu açıkladı. 

  Takipçilerine Ethereum (ETH) dışındaki DeFi protokollerine bakmalarını öneren uzmanın bu açıklamaları büyük yankı buldu: “Şu an Ethereum DeFi protokollerinde zorlanıyor. Özellikle yüksek gas ücretlerini kattığımız zaman diğer blockchain platformları avantajlı durumda. Örnek verecek olursak, SDK tabanlı Cosmos’un (ATOM) gerçek değeri görülenin çok altında.”

  Patlama Yapacak Altcoinleri Bulma Tavsiyeleri

  Youtube kanalı üzerinden kripto para dünyasındaki yatırımcı takipçilerine önemli tavsiyelerde bulunan Lark Davis, hangi projelerin patlamaya yapabileceğini söyledi: “KAVA, HARD Protocol (HARD) ve Injective Protocol (INJ) gibi projeler var. Bunlar daha düşük ücretler üzerinden işlem yapmanıza olanak sağlıyor ve Ethereum’da ödeyeceğiniz ücretin çok altında.”

  Davis’e göre Polkadot’un (DOT) patlama yapma potansiyeli çok fazla görünüyor. Altcoin yatırımcılarına bu kripto para birimine yönelmeleri tavsiyesinde bulunan ünlü isim şunları aktardı: “Şu an ilk yüzde Polkadot tabanlı DeFi protokolü yok. Ve Polkadot tabanlı DeFi ürünü olan Polkastarter’ın (POLS) piyasa değeri 120 milyon dolar. Piyasa değeri en yüksek olan Ethereum tabanlı DeFi protokolünün değeri ise 6 milyar dolar. Yani Polkadot gelecekte benzer değere ulaşabilir, hatta Ethereum tabanlı protokolleri aşabilir.”

  Matic ve DAO Ventures Takip Edilmeli 

  Popüler kripto para yatırımcısına göre Matic Network (MATIC), büyüyen ekosistemde ve çalışan ürün konusunda iyi bir tercih olarak görülüyor. Matic ve yarattığı çözüme övgüler yağdıran Davis, bu kripto para biriminin ileride patlama yapabilme potansiyeline değindi: “Token satışları aslında yatırımcılar için çok cazip. Sadece bu yıl, paranızı 50’ye katlayacak bir düzine token var. Hatta birkaçı paranızı 100’e katlayabilir.” Yatırımcı son olarak Ethereum ve Polkadot tabanlı finansal danışmanlık hizmeti sunan DAO Ventures’in de takip edilmesi gerektiğini aktardı. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle