Kripto Para

Türk siyasetçiden Metaverse yatırımcılarına uyarı!

  Dünyanın dört bir yanında büyük ilgi gören metaverse evreni, ülkemizde de siyasetçilerin diline dolanmaya başladı. Türkiye’deki siyasi partilerin gündemine girmeye başlayan metaverse yatırımlarına ilişkin Tuzla Belediye Başkanı’ndan önemli yatırım uyarısı geldi…

  Son dönemde kripto para yatırımcıları dışında da ilgi gören metaverse projeleri, farklı sektörlerde adından söz ettirmeye devam ediyor. Ülkemizdeki siyasi partiler de metaverse evrenine yönelik açıklamalar yapmaya başladı. Son olarak Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, kendisine sorulan metaverse sorusuna yanıt vererek bu konuda yatırımcılara önemli uyarılarda bulundu. 

  Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, daha önce de ‘Başkan Gençlerle Buluşuyor’ adlı etkinlikte metaverse evrenini gündemine taşımıştı. Gençler ve metaverse yatırımları ile ilgili dikkat çekici açıklamalar yapan Yazıcı, bu alanda yeniliklere açık olduğunu söylemişti. Başkan Yazıcı ayrıca blockchain tabanlı yeni bir uygulama geliştirdiklerini söyleyerek genç takipçilerini heyecanlandırmıştı. 

  Metaverse Evreninde Arsa Yatırımı 

  Son dönemde Türk siyasetçiler de kripto paralar ve metaverse evreni hakkında konuşmalar yapmaya devam ediyor. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizdeki siyasetçilerin gündeminde metaverse evrenindeki arsa yatırımları yer alıyor. Kişisel Youtube hesabından soru cevap videosu yayınlayan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, metaverse ile ilgili gelen sorulara dikkat çekici yanıtlar verdi. 

  Başkan Yazıcı’ya gelen “Metaverse’de arsa almayı düşünüyor musunuz? Tavsiye eder misiniz?” sorusuna “Şu anda arsa satın almadım” yanıtı dikkat çekti. İşin tavsiye kısmında genç yatırımcılara önemli tavsiyelerde bulunan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın açıklamaları gençler arasında büyük ilgi gördü. Yazıcı, gençlerin metaverse evreninde hangi projelere yatırım yapabileceklerine dair önemli ifadeler kullandı.

  Metaverse Projelerine Dikkat

  Metaverse’de arsa yatırımının riskli bir iş olduğunu hatırlatan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, şunları söyledi: “Risk sermayeniz var ise bu risk sermayenizi kullanmanızı tavsiye ederim. Ama risk sermayeniz yoksa sadece hayatınızı idame ettiriyorsanız ya da hayatınızı garanti altına almak için birikim oluşturuyorsanız metaverse’e girip bazı şeyleri riske atmamakta fayda var. Dikkatli olmak lazım. Altyapısı sağlam, gelecek vadeden projelerden alınabilir.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle