Başarılı tahminci BTC fiyatında 15.000 dolara işaret etti

  Kripto para piyasasında başarılı tahminleri ile ünlenen Guggenheim CEO’su Scott Minerd, BTC fiyatındaki güncel tahminini yaptı. Daha önce iki kritik seviyeyi başarılı şekilde tahmin eden Minerd, Bitcoin fiyatının 15 bin dolara düşeceğini söylemeye devam ediyor…

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği ünlü isimlerden biri olan Guggenheim CEO’su Scott Minerd, başarılı fiyat tahminleri ile ünlendi. Daha önce lider kripto para biriminin fiyatındaki 2 kritik seviyeyi başarılı şekilde tahmin eden Minerd, güncel BTC fiyat tahminini paylaştı.

  Kripto para piyasasının en büyük varlığı Bitcoin (BTC) fiyatı hakkında yeni açıklamalar yapan Scott Minerd, fiyatın 15 bin dolar seviyesine gerileyeceğini belirtti. Son dönemde Elon Musk etkisiyle kendini gösteren BTC fiyatındaki iyileşmeye rağmen 15 bin dolara kadar gerileme olacağını bir kez daha hatırlattı.

  Güncel verilere göre şu anda 1 BTC fiyatı %bitcoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %bitcoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bitcoin fiyatı 24 saatte %bitcoin+yuzde%.

  BTC Ayı Döngülerindeki Düzeltmeler

  Kripto para basınına röportaj veren Guggenheim CEO’su Scott Minerd, 15 bin dolarlık BTC fiyat tahminini yineleyerek şunları söyledi: “Sonunda, 15 bin dolar civarında bir şeyin bizim sonumuz olacağı yer olduğunu düşünüyorum. Bitcoin balonundan çıkmak için hala biraz daha hava var.”

  Başarılı fiyat tahminleri ile ünlü Scott Minerd, standart Bitcoin ayı döngülerinin yüzde 80 düzeltmeye sahip olduğunun altını çizdi. Minerd’e göre kripto para piyasasındaki belirsizlik ve rakip kripto paralar ile rekabet Bitcoin fiyatında daha fazla satış baskısı oluşmasına neden oluyor. 

  Başarılı Tahminleriyle Ünlü

  En büyük kripto para birimi Bitcoin fiyatı, son dönemde Elon Musk ve Jack Dorsey’in büyük konuşması beklentisiyle toparlanmaya başladı. Buna rağmen Scott Minerd, bu durumun bile BTC’yi kurtaracağını düşünmediğini belirterek düşüş sinyalleri verdi. 

  Guggenheim Partners’tan Scott Minerd, geçtiğimiz hafta BTC fiyatında 30 bin dolar direncinin çok zorlandığını ve her an kırılabileceğini söylemişti. Bu tahmini yakın zamanda gerçekleşen ünlü isim, şimdi de sıraya BTC fiyatında 15 bin dolar senaryosunu koydu. Bunun yanı sıra Guggenheim Partners’ın kurucusu, Nisan ayında Bitcoin’in yüzde 50 oranında düşeceğini de doğru bildi. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle