BTC ve ETH yatırımcılarını uyardı: Kısa vadede düşüş var!

  Kripto par analisti Credible Crypto’dan korkutan uyarı! Bitcoin ve Etheruem yatırımcılarına seslenen popüler analist her iki kripto para biriminde de kısa vadede önemli bir düşüş bekliyor.

  Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği kripto para analisti Credible Crypto, en büyük iki dijital para birimini değerlendirdi! Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) değerlendirmesi yapan popüler analist, her iki kripto para biriminde de önemli bir kısa vade düşüşüne karşı tüm yatırımcıları uyardı.

  “Bitcoin’de Düşüş İçin Her Şey Hazır”

  Anonim kripto para analisti Credible Crypto, analizine ilk olarak lider kripto para birimi ile başladı. Bitcoin’in düşüşe hazır bir görünüm içinde olduğunu söyleyen analist, “BTC şu anda, aşağıda neredeyse eşit dip seviyeler ve 9 – 9,2 milyar dolarlık toplam Açık Faiz ile düşük likidasyonlarla uzun bir hafta sonu geçirdi ve hafta sonu boyunca aslen kısa süreli bir hareketin ardından önemli bir direnç bölgesinin altında işlem görmeye başladı” sözleri ile analizine başladı.

  Bitcoin’de düşüş için şartların hazır olduğunu söyleyen Credible Crypto konu ile ilgili, “Bana göre düşüş için her şey hazır. Bir miktar yükselebilir veya yukarıdaki küçük CME boşluğuna dokunabilir, ancak kırmızı bölgeyi net bir şekilde geri alana kadar kısa vadede düşmesini bekliyor olacağım.” ifadelerini kullanarak 25 bin dolar seviyelerine işaret etti.

  “Ethereum, Bitcoin’e Bağlı”

  Lider kripto para birimi sonrası ikinci olarak en büyük altcoin’i ele alan analist, BTC ile ETH’in kaderlerinin birbirlerine bağlı olduğunu iddia etti. ETH için konuşan analist, “ETH’da beklendiği gibi bir miktar rahatlama oldu. Ethereum’un 2 bin doların üzerindeki ideal yukarı yönlü hedefine ulaşma şansı, Bitcoin’in ileriye dönük fiyat hareketine bağlı olacak.” sözleri ile beklentisini söyledi.

  ETH’in ideal hedefine ulaşmadan önce geri çekilmesini bekleyen Credible Crypto, “BTC düşerse, ETH’in aşağı inmeden önce burada ideal üst hedefe ulaşmasını beklemiyorum” ifadelerini kullandı. Ethereum için analistin aşağı bölgede  verdiği düzeltme hedefi ise yaklaşık bin 500 dolar seviyelerinde bulunuyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle