Kripto Para

Bahar temizliği: OKX, 57 altcoin paritesi delist ediyor!

  En büyük ikinci kripto para borsası OKX, en büyük rakibi gibi bahar temizliğine başladı! Aldığı delist kararları ile dikkat çeken borsa, bu kez 57 altcoin paritesini delist edeceğini duyurdu.

  FTX iflası ile birlikte dünyanın en büyük ikinci kripto para borsası olan OKX, delist etkinliğini sürdürüyor! Tıpkı Binance gibi kullanıcı deneyimini iyileştirmek adına delist etkinliklerini sürdüren borsa, bu kez 57 altcoin paritesini sileceği bilgisini kullanıcıları ile paylaştı.

  “Sürekli Olarak İzliyoruz”

  Paylaştığı duyuru ile tüm dikkatleri üzerine çeken kripto para borsası OKX, 57 projeyi 11, 12 ve 13 Nisan 2023 tarihlerinde listelerinden çıkartacağı bilgisini paylaştı. Tıpkı Binance gibi projeleri izleyerek ve kullanıcı geri bildirimlerini dikkate alarak karar verdiklerini söyleyen OKX, “Sağlam bir spot ticaret ortamını sürdürmek için listelenen tüm projelerin performansını sürekli olarak izliyor ve listelenme niteliklerini düzenli olarak gözden geçiriyoruz” dedi.

  Kullanıcı bildirimlerine önem verdiğini söyleyen OKX, “Kullanıcılardan gelen geri bildirimlere ve OKX Token listeden çıkarma / gizleme kılavuzuna dayanarak, listeleme kriterlerimizi karşılamayan birkaç projeyi listeden çıkaracağız” ifadeleri ile aldığı kararın altında yaran gerekçeleri paylaştı.

  Üç Günde 57 Altcoin Paritesi Temizlenecek!

  OKX delist etkinliği için 11, 12 ve 13 Nisan tarihlerine işaret ederken bu tarihler arasında temizlenecek olan 57 altcoin paritesini de duyurdu. Kullanıcıların bu tarihlerde işlem yapmaması ve verdikleri emirlerin iptali için önemli olan bilgilendirmeye göre işte OKX tarafından delist edilecek 57 altcoin paritesi:

  “BNT/BTC, BTM/BTC, CEL/BTC, DCR/BTC, GAS/ETH, GAS/BTC, GHST/ETH, HC/BTC, HEGIC/ETH, INT/ETH, LSK/BTC, MITH/BTC, PHA/ BTC, SRM/BTC, SWFTC/BTC, SWFTC/ETH, TAMA/BTC, USTC/BTC, VSYS/BTC, RNT/USDT, CMT/USDT, NAS/USDT, NAS/BTC, YOYO/USDT, YOYO/ETH, PST/USDT, PST/BTC, LBA/USDT, INX/USDT, YEE/USDT, MOF/USDT, MOF/USDC, DNA/USDT, FUAR/USDT, FUAR/BTC, HDAO/USDT, ABT/USDT, ARK/USDT, KAN/USDT, WNXM/USDT, AZY/USDC, BABYDOGE/USDC, BICO/USDC, DOME/USDC, ELT/USDC, FITFI/USDC, GALFT/USDC, GOAL/USDC, MOVEZ/USDC, MRST/USDC, MXC/USDC, NFT/USDC, NMR/ USDC, SAITAMA/USDC, SOS/USDC, STC/USDC, XNO/USDC”

  Binance Avustralya’nın Türev Lisansı İptal Edildi!

  OKX bahar temizliğine odaklanmışken en yakın rakibinin Avustralya koluna ülkeden kötü bir haber verildi! Avustralya Menkul Kıymetler ve Yatırımlar Komisyonu (ASIC) tarafından Binance Avustralya’nın türev lisansı iptal edildi. 21 Nisan tarihine kadar tüm açık türev pozisyonlarının kapatmasına karar veren düzenleyici alınan kararla ilgili, “AFS lisans sahiplerinin perakende ve toptan satış müşterilerini yasaya göre sınıflandırması ciddi önem arz ediyor. Kripto türevleri ticareti yapan perakende müşterilere, Avustralya Finansal Şikayetler Mercisi aracılığıyla dış anlaşmazlık çözümüne erişim de dahil, Avustralya'daki finansal hizmetler kanunlarınca önemli haklar ve tüketici korumaları sağlanacak.” dedi.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle