Kriptopara

Solana Coin Hedef Fiyat Ne? Analistlerden Bomba Tahminler

  Bu yazımızda, yatırımcılar tarafından son dönemlerde daha yakın bir takip içine alınan Solana Coin hakkında pek çok farklı bilgiyi sunacağız. Kripto para yatırımcılarının aklını kurcalayan Solana Coin hedef fiyatları neler, analistlerin en bomba tahminleri ne yönde sorularına yanıt bulmaya çalışacağız. 

  Solana Coin Hedef Fiyat Ne?

  Solana Coin için yorum yapan analistlerin fiyat tahminlerinde yer alan iki farklı hedef fiyat bulunuyor. Analistler 2021 sene sonu için 110 dolarlık fiyat hedefinden söz ederken, 2024 senesi için 390 dolarlık fiyat hedefi koydular. Özellikle 3 yıl sonrası için gündeme taşıdıkları tahmini hedef fiyalar kripto para yatırımcılarının dikkatini çekti. Bu hedef fiyat tahminleri bazında uzun vadeli yatırımda kar elde etme şansının yükselebileceğini savundular. 

  Solana Coin Grafik Analiz Yorumu

  Solana Coin grafik analizini yorumlayan anonim analistler, yükseliş trendinin grafikte yer aldığını açıkladılar. Anonim analistler, Solana Coin’in dipten gelen çıkış ile dalgalanma alanına giriş yaptığını tahmin ediyorlar. Spot pozisyon açılımına uygun bir grafik modelin görüldüğünü savunan analistler, logaritmik grafikte değer kazanımı beklentisi içindeler. 

  Anonim analistler Ağustos başında ayı uyumsuzluğu gördükleri grafiğin şimdiler ise artışa yönelik sinyalleri verdiğini düşünüyorlar. Cyper oluşturma ihtimalini geride bırakan grafikte kısa vadeli artış devamından söz ettiler. Analistlere göre Solana Coin 110 dolarlık direnci aşabilir. 

  An itibari ile 1 Solana fiyatı %solana+try% TL. Döviz cinsinden ise %solana+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Solana 24 saatte %solana+yuzde%.

  Solana Coin İçin Analistlerden Bomba Tahminler

  Solana Coin için bomba fiyat tahminleri analist topluluklar ve anonim analistlerden geldi. Solana Coin fiyat tahminlerinden değer kazanımından söz eden analistler, çarpıcı fiyatlara değindiler. Yazımızın bu kısmında analistlerin Solana Coin fiyat tahminlerini sizler için bir araya getirdik. İşte analistlerin gündeme sundukları bomba gibi Solana Coin fiyat tahminleri:

  CoinArbıtrage, Solana Coin Fiyat Tahminleri

  CoinArbitrage analist topluluğu, Solana Coin’in 2021 sene sonunda 72.0357 dolar seviyesine kadar düşüş yaşayabileceğini ifade ederek herkesi şaşırttı. Anacak 2021 sonrası için oldukça çarpıcı fiyat tahminleri gerçekleştirdi. Analistler 2022 yıl sonunda Solana Coin fiyatının 151.52 dolar seviyesine çıkış yapabileceğini belirttiler. Analist topluluğun diğer tahminleri ise şu şekilde:

  • Analistler 2023 sonuna geldiğimizde Solana Coin fiyatının 245.159 dolar seviyesinde olabileceğini tahmin ediyorlar.
  • Analistler, 2024’ün ikinci yarısı içinde solana Coin’in 396.667 dolar seviyesine kadar çıkış yapabileceğini tahmin ediyorlar. 

  PlsKripto Solana Fiyat Tahminleri

  PlsKripto takma adlı anonim analistçe gündeme taşınan Solana Coin fiyat Tahminleri şunlardır:

  • Anonim analist, 2021 sene sonunda Solana Coin’in 120 dolar seviyesine kadar çıkış yapabileceğini tahmin ediyor.
  • 2022 yılının ikinci yarısında ise Solana Coin için 145.10 dolarlık fiyatın grafiğe yansıyabileceğini savunuyor. 
  • Analist, 2023 yılını tamamlarken 220 dolarlık Solana Coin fiyatını tabloda görebileceğimizi düşünüyor. 

  EverestCrypto SOL Coin Fiyat Tahminleri

  EverestCrypto tarafından yapılan Solana Coin fiyat tahminleri şu yöndedir:

  • Anonim analiste göre 2021 tamamlanırken Solana Coin 114.56 dolar seviyesinden işlem görebilir.
  • Analist, 2022 yıl sonunda ise 145 dolarlık Solana Coin fiyatının gündemde olabileceğini düşünüyor.
  • 2023 yılına gelindiğinde Solana Coin’in 310.55 dolar seviyesinden işlemde olabileceğini tahmin ediyor.

  Sonuç Olarak

  Analistler, Solana Coin geleceğinin 2021 senesi ardından etkili fiyat artışlarını gerçekleştirebileceğini tahmin ediyorlar. 2024 için verdikleri tahminlerde 300 dolar üzeri fiyat değerlerinden söz eden analistler, coin’in geleceğini parlak görüyorlar. Özellikle 2021 ardından benimsenme düzeyinin artabileceğini savunan analistler, 2021 sonu için 110 dolarlık tahmini fiyat hedefi verdiler. Solana Coin analist yorum ve fiyat tahminlerine göre hareket ederse, orta ve uzun vadede yüksek yatırım getirisi sunabilecek.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle