Funfair (FUN) fiyatı bir ayda yüzde 500 oranında yükseldi

  Kripto para dünyasında altcoin yatırımcısının radarına takılan FunFair (FUN) fiyatı son 24 saatte %20’nin üzerinde arttı. Bir ayda %500 değer kazanan FUN tokenı, altcoin yatırımcısı için mercek altına aldık…

  Yerli kripto para yatırımcılarının da dikkatini çeken FunFair (FUN), dikkat çeken yükseliş performansı ile öne çıkıyor. FunFair (FUN) token hakkında internet üzerinden yapılan araştırmaların da artış gösterdiği biliniyor. FunFair (FUN) kripto para biriminin ağ geçmişi ve hangi kripto para borsalarında listelendiğine dair detaylı bilgiler haberimizde yer alıyor.

  FunFair (FUN) Fiyatında Çarpıcı Yükseliş

  Son 24 saatte %20 oranında değer kazanmasıyla dikkatleri üzerine çeken FunFair (FUN), 1 haftada %90 yükseldi. Bu ivme ile FunFair (FUN) fiyatı 0.40 dolar seviyesine çıktı. Daha geniş zaman aralığında bakıldığında ise FUN tokenın 1 ay içinde %500 oranında, 1 yılda yaklaşık 10 kat arttığı dikkatlerden kaçmadı.

  Altcoin yatırımcılarının yakından takip etmeye başladığı FunFair (FUN) tokenın piyasa değeri 187 dolara dayandı. FUN kripto para biriminde günlük hacim ise 62.6 dolarda bulunuyor. 2020 yılı Mart ayında yaşanan kripto para sektöründeki çöküşte FunFair (FUN) fiyatı 0.001 dolara kadar gerilemişti. En düşük seviyesi dışında 2018 yılında da FunFair (FUN) fiyat rekoru 0.19 dolar ile kırıldı. 

  FunFair (FUN) İnceleme

  Londra merkezli olarak 2017 yılında kurulan FunFair, düşük maliyet, yüksek kalite ve şeffaf oyun deneyimi sunan bir blockchain tabanlı platformdur. Ethereum ağı üzerinde kurulan platformun daha fazla kullanıcıya ETH güvenliği ile ulaşıp gerçek zamanlı ve kullanıcı dostu oyun ekosistemi vermektedir. FunFair hizmetlerinde Fate Channels adlı kanallar inşa ederek, oyun ve oyuncu etkileşimi kolaylaştırması amaçlanmaktadır.

  Bu kanallar oyuncuların hareketi için blockchain teknolojisini kullanmalarına ya da onay beklemeden işlem yapmalarına fırsat vermektedir. FunFair projesinin nihai hedefi güvenli ve adil bir ortamda sınırlayıcı işlem maliyetleri olmadan oyun ekosistemini büyütmektir. FUN platformunun kendi kripto para birimi olup Kullanıcılar oyun oynarken FUN token kullanabilirler. FUN token Binance, Uniswap, Bitrue, Bitfinex, HitBTC ve OKEx gibi borsalarda listelenir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle