Kripto Para

SOL tabanlı proje airdrop'la 10 milyar token dağıtacak!

  Solana (SOL) ekosistemindeki büyük DEX’lerden biri olan bir altcoin projesi için airdrop duyurusu geldi. Erken dönem yatırım fırsatlarını değerlendirmek isteyen yatırımcılar için airdrop detayları paylaşıldı.

  Kripto para piyasasındaki pozitif görünüm sürerken, altcoin yatırımcılarını ilgilendiren bir duyuru geldi. Çeşitli altcoin projelerinde erken dönem yatırımcı olma avantajını kullanmak isteyenler airdrop etkinliklerini takip ediyor. Airdrop ile kazanç fırsatı sunan projelere bir yenisi daha eklendi.

  SOL tabanlı merkezi olmayan (DEX) toplayıcısı Jupiter ekibinden airdrop duyurusu geldi. Erken dönem kullanıcılarını ödüllendirmek isteyen projede önemli kazanç fırsatları sunulacak. Jupiter geliştiricileri, yatırımcılar için geriye dönül bir airdrop etkinliği yapacak. Anonim geliştirici Meow, X hesabından konuyla ilgili detayları paylaştı.

  10 Milyar JUP Token Dağıtılacak

  Jupiter’in 10 milyar JUP tokeni için yapılacak airdrop etkinliğinde detaylar belli oldu. Meow’un açıklamasına göre 10 milyar JUP tokenin yüzde 40’ı dört aşama halinde airdrop olarak dağıtılacak. İlk aşamada minimum bin dolar takas hacmine sahip kullanıcılara JUP airdrop’u yapılacak.

  2 Kasım’daki anlık görüntülere göre yapılacak airdrop etkinliği geriye dönük şekilde yatırımcılara sunulacak. Kullanıcılardan alınan 955 bin cüzdanın airdrop etkinliğine katılacağı belirtilirken detaylı açıklama yapıldı: “Bu airdrop’un amacı geçmişte Jüpiter platformunu kullanmış olan erken dönem kullanıcılarla etkileşime geçmek ve onları Jüpiter yolculuğunun bir sonraki aşamasına yakından dahil olmaya davet etmektir.”

  Bir Sonraki Airdrop Yeni Kullanıcılara Yapılacak

  Airdrop almaya hak kazanan kullanıcıların 955 bin cüzdandan oluştuğunu belirten geliştiriciler “Airdrop’un ilk aşama tahsisleri önümüzdeki hafta yapılacak ancak tokenlar henüz yayına girmeyecek.” açıklamasında bulundu. Projenin geliştirici ekibi, gelecekteki airdrop etkinliklerinin yeni kullanıcıları kapsayacağını belirtti. Yeni kullanıcılar için gelecekte çeşitli aidrop turları düzenleyeceklerini belirten Jupiter kurucusu, “Bu yüzden bizi izlemeye devam edin.” dedi.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle