Kalemder

Sigma Europe kripto para konferansının yeni tarihi belli oldu

  Koronavirüs salgını sebebiyle ileri bir tarihe ertelenen kripto para konferansları hakkında yeni gelişmeler yaşanıyor. Sektör için çok önemli görülen Sigma Europe konferansı 13-15 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek…

  Koronavirüs pandemisi sebebiyle ertelenen kripto para konferansları, yeniden belirlenen tarihlerde gerçekleştirilecek. Aşı çalışmalarının beklenenden kısa sürede sonuçlanmasının ardından bir çok kripto para etkinliğinde tarihler netlik kazanmaya başladı. Kripto para topluluğu ve yatırımcılar açısından büyük önem taşıyan bu konferanslardan biri de Sigma Group tarafından düzenlenen konferanstı.

  Sigma Europe kripto para konferansı, geçmiş dönemde koronavirüs salgını sebebiyle bir kez ertelenmişti. Son açıklamaya göre 16-18 Şubat tarihleri arasında Malta’da gerçekleşmesi planlanan fuar, 13-15 Nisan tarihlerinde düzenlenecek. Aralık ayında dünyanın ilk klinik onaylı aşısının uygulanmasına başlanması için onayların verilmesinin ardından Sigma Group bu konferansı gerçekleştirmek amacıyla girişimlere başladır. 

  Kripto Para Camiasını Yakından İlgilendiriyor

  Geçtiğimiz kasım ayında düzenlenen Sigma Europe sanal konferansına binlerce kişi katılmıştı. Yeni tarihin belirlenmesinin ardından Sigma Group CEO’su Eman Pulis şunları açıklamayı yaptı: “Pfizer’ın BioNTech aşısını çok kısa bir süre içerisinde piyasaya sürmesi bizi umutlandırdı. Gerçekleştirdiğimiz en son sanal konferans bizim için büyük bir başarıydı. Şimdi ise heyecan verici bir yıla başlıyoruz ve ilişkilerimize yüz yüze devam etmeyi umuyoruz.”

  Nisan ayında gerçekleştirileceği planlanan konferansta kripto para alanında uzmanların konuşma yapması bekleniyor. Bu etkinliğin konukları, Blockchain, FinTech, Nesnelerin İnterneti (IoT), Yapay Zeka (AI), Büyük Veri (Big Data) ve Kuantum Bilişimi gelişmelerini takip edebilecek. Bu alanlardaki son yenilikler hakkında detaylı bilgi sahibi olma şansını yakalayabilecek.

  Malta’da Gerçekleştirilecek

  Sigma Group CEO’su Eman Pulis’in son açıklamalarına göre şirketin pazarlardaki etkinliklerini de sürdüreceği açıklandı. Sigma Group 13-14 Eylül tarihlerinde Sao Paulo’da Sigma Americas ve 27-28 Mayıs tarihleri arasında da Sigma Asia konferanslarını gerçekleştirmeyi planlıyor. Kripto para sektörü için büyük önem taşıyan bu konferansın Malta Fairs & Conventions Centre salonunda gerçekleştirileceği açıklandı. Konferansın biletleri satışa sunulmasının ardından hızla tükenmeye başladı. Katılımcıların erken kayıt indiriminden faydalanma şansı devam ediyor. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle