BTC uzun vadeli boğa trendiyle ilerliyor – Peter Brandt

  Deneyimli kripto para yatırımcıları, Bitcoin’in uzun vadeli potansiyeline olan güvenini korumaya devam ediyor. Ünlü analist Peter Brandt, BTC’nin uzun vadeli olarak boğa trendine uygun hareket ettiğini söyledi…

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği deneyimli yatırımcı ve analist Peter Brandt, son açıklamalarıyla dikkat çekti. Geçtiğimiz gün podcast sunucusu Scott Merlker’a konuk olan ünlü analist, Bitcoin’in hala uzun vadeli boğa trendi dahilinde hareket ettiğini savundu. 

  En büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC), nisan ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 64 bin 863 dolara kadar yükselmişti. Bu seviyeden sonra BTC fiyatının temmuz ayında 29 bin dolara kadar gerilemesi, toplulukta boğa piyasasının sona erdiği tartışmalarını alevlendirdi. Deneyimli kripto para yatırımcıları ise bu tartışmada saflarını belli etti.

  “En İyi Değer Saklama Aracı”

  Tecrübeli kripto para yatırımcıları, BTC fiyatındaki mevcut duruma geniş bir çerçeveden bakarak kripto paranın uzun vadeli potansiyeline inandıklarını açıklıyor. Bunlar arasında yer alan Peter Brandt, konuk olduğu programda ilgi çekici açıklamalar yaptı. 

  Lider kripto para birimi Bitcoin’in herhangi bir itibari para biriminin sunabileceğinden çok daha ötede bir değer saklama aracı olduğunu vurgulayan analist şunları söyledi: “Bu durum, çoğu zaman öyle olsa da, Bitcoin'in her gün, her hafta, her ay veya her yıl yükseleceği anlamına gelmiyor. Fakat dalgalanma göreceğiz. Bitcoin için kesin olan tek şey varsa, o da dalgalanmanın süreceğidir.”

  BTC Fiyatında Dip Seviyeyi Belirledi

  Usta kripto para yatırımcısı, Bitcoin fiyatı için 30 bin dolar seviyesinin dip noktası olduğunu ve bu seviyeden çok güçlü bir alım talebiyle karşılaştığını belirtti. Peter Brandt, Bitcoin fiyatının 30 bin doların altına sarkmayacağını düşünüyor

  Buna rağmen analist, bu seviyenin altına gerileme olasılığının tamamen yok olmadığını da belirtti. Brandt’e göre BTC fiyatı 30 bin dolar altına sarkması durumunda satışların hız kazanabileceğini vurguladı. Ancak şimdiye kadar lider kripto paranın 30 bin dolardan sekmesinin alıcı talebinin büyüklüğünü ortaya koyduğuna dikkat çekti. 

  Güncel verilere göre şu anda 1 BTC fiyatı %bitcoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %bitcoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bitcoin fiyatı 24 saatte %bitcoin+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle