Popüler analist bu projeden 100x artış bekliyor!

  Kripto para piyasalarının popüler analistlerinden Randall Trzaska, 2021 yılı içinde 100 kat değerleneceğini düşündüğü bir projeyi takipçileri ile paylaştı. Daha önce de astronomik yükselişler beklediği projeleri açıklayan ve bazılarında başarılı olan Trzaska’nın paylaşımı heyecan uyandırdı.

  Kripto para piyasaları son günlerde yukarı yönlü hareketlilikler yaşadı ve yatırımcılarda yeniden bir boğa piyasası beklentisi oluştu. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) 42 bin dolar seviyesini aşarak güçlü direnç bölgesi olarak gösterilen seviyeyi aşmıştı. Ancak gelen düşüşlerle BTC yeniden 40 bin dolar altında mücadele vermeye başladı. Bu hareketlilik, benzer şekilde piyasanın genelini de etkiledi. Yatırımcılar bir boğa piyasasının beklentisi içindeyken, ünlü analist Randall Trzaska, tahminleriyle heyecanlandırdı.

  Trzaska’nın İşaret Ettiği Proje

  Randall Trzaska, söz konusu paylaşımında işaret ettiği altcoin projesinden 100 kat artış bekliyor. Ancak piyasanın genel dinamikleri göz önüne alındığında, Trzaska’nın tahmini tam tersini de gösterebilir. Ünlü analistin işaret ettiği altcoin projesi Liquity (LQTY) ve Trzaska bu projeden 2021 yılı içinde 100 katlık bir artış bekliyor.

  Liquity (LQTY) Nedir?

  Liquity projesi, bir akıllı kontrat sözleşmesi olarak yatırımcılara hizmet veriyor. LQTY, Ethereum (ETH) sahiplerinin faizsiz teminatlarına karşı, olabilecek en yüksek likiditeyi elde etmelerini sağlayan, merkezi olmayan bir protokol olarak faaliyet gösterir. LQTY, ETH kilitlenip “Trove” isimli bireysel pozisyon oluşturulduktan sonra, kullanıcılar ABD dolarına sabitlenmiş olan LUSD sayesinde anlık olarak likidite elde edebiliyor.

  Bir merkezsiz finans (DeFi) protokolü olan Liquity’nin (LQTY) toplamda 100 milyon arzı bulunuyor. Projenin toplam piyasa değeri ise 735 milyar doların üstünde. Proje Mayıs ayında 54 dolar seviyesine kadar yükseldikten sonra 7,35 dolar seviyesine kadar geriledi. Toplam kilitli varlık TVL miktarı ise hafta başında 2 milyar dolara yaklaştı.

  Randall Trzaska Projeye Güveniyor

  Randall Trzaska, 100 kat artış beklediği proje ile ilgili olarak şu ifadelere yer verdi:

  “Ethereum’u yüzde 110 minimum teminat oranıyla kilitleyerek LUSD stablecoin ödünç alabilirsiniz. Bu projenin ilerleyen dönemlerde daha fazla ilgi göreceğini ve projenin büyüyeceğini düşünüyorum. Kullanıcılardan bu işlem için tek seferlik işlem ücreti alınıyor.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle