Ünlü analist bu altcoinden yepyeni bir ATH bekliyor!

  Kripto para piyasalarında Mayıs ayından sonra ilk kez bu kadar uzun soluklu bir ralli yaşandığı görülüyor. Piyasadaki yükselişlerle birlikte tahmin ve analizlerini paylaşan analistlerden biri olan The Crypto Dog, sert artış beklediği bir altcoine odaklandı.

  Kripto para piyasalarında Mayıs ortalarında çok ciddi bir çöküş yaşandı. Bu çöküş sırasında lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 55 bin dolar seviyelerinden başladığı geri çekilmede 30 bin dolara kadar düştü. 19 Mayıs tarihinde gerçekleşen bu devasa düşüş sonrası piyasalar ciddi anlamda bir türlü toparlanmadı. Haziran ayı da düşüş ve yatay eğilimde geçtikten sonra Temmuz ayı sonlarında doğru piyasalarda hareketlilikler de görülmeye başladı. Yaşanan yukarı yönlü hareketlilikler, analistleri de harekete geçirdi. Ünlü analist The Crypto Dog da yatırımcılara bir altcoin ile seslendi.

  Analiste Göre LUNA ATH Yapmaya Hazır

  Piyasaların ünlü analisti The Crypto Dog, daha önce yapmış olduğu başarılı tahminleriyle Twitter’da bir şöhrete kavuştu. Yatırımcıların yoğun olarak takip ettiği analistler arasında yer alan The Crypto Dog, paylaşımında yükseliş beklediği altcoinin Terra (LUNA) olduğunu duyurdu. Ünlü analiste göre LUNA, tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmak için artık hazır. Analist, LUNA’nın yükseliş trendinde olduğunu ve bu trendin getirisinin çok kazançlı olacağını iddia etti.

  Analist, Yükseliş Trendinin Hızlandığını Düşünüyor

  Twitter’da 565 binden fazla takipçisine seslenen The Crypto DOG, daha önce de iddialı tahminlerle adını duyurmayı başarmıştı. Crytpo Dog, bu kez piyasanın dinamiklerini ve yukarı yönlü ivmelenmeleri de arkasına alarak bir iddialı paylaşımda daha bulundu. Ünlü analiste göre LUNA, Temmuz ayından bu yana zaten yükseliş trendindeydi. Analist, bu trendin şu anda tüm zamanların rekorunu kırmak için artık hızlandığını öne sürdü. Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Crypto Dog, paylaşımıyla yatırımcıları heyecanlandırdı.

  “Bence Bu, ATH Öncesi Son Duraktı”

  LUNA fikirlerini paylaşırken bir de yükseliş grafiğine dikkat çeken analist, paylaşımında “Bence bu LUNA’nın tüm zamanların rekorundan önceki son durağıydı” sözlerini dile getirdi. LUNA, Mart 2021’de 22,36 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı. Popüler analist, ilerleyen günlerde LUNA’nın bu seviye üzerine çıkacağına inanıyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle