Kripto Para

PlanB sahnede! BTC ve kripto hedefime bu tarihte gidiyor!

  Boğa piyasalarının önemli ismi kripto analisti PlanB sonunda sahneye çıktı! Sahneye çıkışı ile ayıların yerini boğalara bıraktığı düşüncesini güçlendiren başarılı analist, Bitcoin ve kripto piyasalarının dibi gördüğünü düşünüyor.

  Kripto para piyasalarının en çok takip edilen analistlerinden olan PlanB, Bitcoin (BTC) ile ilgili fiyat tahminini revize ederek sahalara indi! Son yükselişle birlikte sahneye çıkan ünlü analist, BTC ve kripto piyasalarında hızlı bir yükselişin mümkün olduğunu düşünüyor.

  “Bu Tarihte Boğa Piyasası Gelecek”

  Twitter’da 1,8 milyon takipçiye sahip olan PlanB, analistleri ile yaptığı paylaşımda bir sonraki boğa sezonu için tarih vermekten çekinmedi. Kasım 2022’de 15 bin 500 doları gören BTC’nin dip yaptığını söyleyen PlanB, yaşanan son yükselişi yaklaşan boğanın sinyali olarak değerlendirdi.

  BTC sahiplerinin pozitif olduğunu söyleyen PlanB, “Bitcoin ile ilgili önemli notlarım şöyle: Kasım 2022’deki en düşük seviyesi 15.500 dolar dip oldu. Kısa vadeli Bitcoin sahipleri şu an pozitif bölgede ve bu durumda 2024 halving olayına kadar yükseliş var. Ardından ise 2025 boğa piyasası gelecek. Birkaç on-chain sinyaller de bunu doğruluyor.” ifadeleri ile durum değerlendirmesi yaptı.

  “Bitcoin 100 Bin Dolara Çıkacak”

  Başarılı analist takipçileri ile paylaştığı piyasa analizinde yükseliş için takip edilmesi gerekli sinyalleri paylaşırken, 2025 yılı için boğa piyasası beklentisi ile birlikte bazı önemli fiyat hedefleri de paylaştı. PlanB, “2024 halving öncesi fiyat 32 bin doların üzerinde olacak” ifadeleri ile kısa vadeli BTC tahminini paylaşırken, sonraki yıl için, “2025 boğa piyasasında ise 100 bin doların üzerine çıkacak” diyerek olası ralli için hedeflediği rakamı paylaştı.

  PlanB Tahmininde Mütevazi Olduğunu Söylüyor

  Verdiği 100 bin dolarlık hedef ve tarih ile herkesi heyecanlandıran PlanB, aslında BTC için 100 bin dolar ile 1 milyon dolar arasında hedefi olduğunu söylemekten çekinmedi. PlanB, “Aslında bence boğa piyasasının hedefi 100 bin dolar ile 1 milyon dolar arasında” ifadeleri ile bu beklentisini dile getiriyor. Analist neden 100 bin dolar dediğini ise, “Ancak bazı insanlar geniş marjları anlamıyor. Bundan dolayı herkesin anlayabileceği 100 bin dolar tahminini dile getiriyorum.” olarak açıklıyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle