Pek çok kez BTC’de haklı çıkmıştı, yine rakam verdi!

  İsabetli Bitcoin yorumları ile yatırımcıların merakla takip ettiği ünlü kripto analisti DonAlt, düşüş trendine yönelik önemli açıklamalarda bulundu. Yaşanan düşüşün piyasa geneline yayılabileceğine öngören DonAlt, kritik rakamları tek tek açıkladı!

  Kasım 2022’de piyasaya yeni girdiğini söyleyerek zamanlaması ile kendisine hayran bırakan kripto para analisti DonAlt, piyasanın gidişatına yönelik önemli açıklamalarda bulundu. Bitcoin’de (BTC) yaşanan düşüşün piyasanın geneline yayılabileceğini söyleyen DonAlt, yatırımcılara kritik seviyeler üzerinden uyarılarda bulundu.

  “Şimdi Bu Ralli Lekelenmiş Görünüyor”

  Anonim kripto para analisti DonAlt, yaşanan son ralliyle ilişkili tamam veya devam demek yerine, yaptığı “lekelenmiş” yorumu ile dikkat çekti. Bitcoin’in fiyatını artırırken güçlü bir direnç olan 32 bin doları aşamadığını hatırlatan DonAlt, “Var olan tek gerçek, BTC’nin direncine ulaştığında yoğun bir şekilde tezahüratı yapılan altcoin sezonu için uyarmam oldu. Zirvelerin zamanlamasında hiçbir şey daha doğru olamaz, bu gerçekleştiğinde tüm bağlam değişir. Güç görürsem aynı hızla piyasaya geri döneceğim ama şimdilik bu ralli lekelenmiş görünüyor. Ve en başından beri planlarımda bu seviyelerden çıkmak vardı.” ifadelerini kullandı.

  “Haftalık Kapanışta Bu Rakama Dikkat”

  Doğru bir zamanlama ile piyasaya giren DonAt, şu anda doğru noktadan piyasadan çekilmiş görünüyor. Fakat şartlar olgunlaştığında geri dönebileceğinden bahseden anonim analist, “Bu hafta 29 bin 500 doların altında bir kapanış olur ve bu rallinin en yüksek seviyesinin içinde olunduğu varsayımında bulunacağım” ifadeleri ile bu şartlar hakkında bir ipucu verdi.

  Haftalık 32 bin dolar üzeri kapanışı şart koşan DonAlt, “Her şeye rağmen haftalık kapanış 30 bin doların üzerinde olursa bu kararsızlığın süreceği yorumunda bulunmama neden olacak. 32 bin doların üzerinde bir kapanış ise oldukça iyi görünecek.” dedi.

  Zirveden Sattı, Dipten Aldı!

  DonAlt, bir önceki Bitcoin yükseliş döngüsünde zirvede satmayı başarmış ve bu başarısını Kasım 2022’de Bitcoin, Litecoin (LTC) ve Ripple (XRP) satın alımı ile taçlandırmıştı. Piyasaya yeniden girişinde dip noktayı bulmayı başaran DonAlt, büyük kazançlar elde ettiği pozisyonlarını büyük kısmını geçen hafta kapattığını açıklamıştı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle