NEXO Coin Nedir? Nasıl Alınır?

  2021’de yatırımcılarının ilgisini yeni çekmeye başlayan NEXO Coin nasıl alınır, avantajları ve dezavantajları neler, geleceği hakkında yapılan yorumlar ne yönde şeklinde yöneltilen sorulara yanıt arayacağız.

  NEXO Coin Nedir?

  NEXO Coin, 45 adedi aşan farklı kripto para birimi üzerinden kredi alabilmeyi mümkün kılan Nexo platformunun yerel kripto para birimidir. NEXO Coin pasif gelir elde etmek için kullanılabilir bir altcoindir. Nexo platformuna bağlı kripto para cüzdanlarından NEXO Coin’i olan ve bunları cüzdanda kitleyenler, hiçbir alım-satım yapmadan ek NEXO Coin kazancı elde ederler.

  NEXO Coin Yorum

  Analistler NEXO Coin’in popülerlik düzeyini LINK veya DOT ile aynı seviyede olmadığını belirtiyorlar. Analist yorumları ele alındığında NEXO Coin’in yatırımcılar tarafından yeni ilgi görmeye başladığı sonunca ulaşmak mümkündür. Ancak analistler NEXO Coin’in kripto para piyasası ekosistemi için oldukça gerekli bir altcoin olduğunu bu yüzden 2021’de daha fazla ön plana çıkacağını belirtiyorlar.

  2021 senesi ikinci yarısı içinde NEXO Coin fiyatının 3.52 dolar düzeyinin üzerinde olacağını yorumlarında paylaşıyorlar. Değer kazanımı beklenen NEXO Coin’in en çok pasif gelir elde etmek isteyen yatırımcılarca tercih edileceği belirtildi.

  NEXO Coin Geleceği

  NEXO Coin gelecekte yatırımcının yakın takip edeceği altcoinler arasında görülüyor. Stake, alım-satım, kredi verme ve alma, diğer kripto para birimlerine çevirme gibi çok yönlü işlemleri sunan NEXO Coin’in kripto para piyasasında etkili bir varlık olacağı belirtiliyor.

  2021 yılı ikinci yarısında 3,52 ile 4 dolar bandı arasında hareket etmesi analistler tarafından bekleniyor. Geleneksel bankacılık hizmetlerinden kredi alamayan yatırımcıların ve onlara kredi vermek isteyenlerin ilgisini çeken NEXO Coin, Huobi listesine girerek imajını güçlendirdi. Kripto para borsalarında da rol alması ardından erişilebilirliğini yükseltti. Analistler bu listelenme ile onun geleceğinin daha parlak hale geldiğini belirtiyorlar.

  NEXO Coin Fiyatı

  Güncel verilere göre şu anda 1 NEXO fiyatı %nexo+try% TL. Döviz cinsinden ise %nexo+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, NEXO fiyatı 24 saatte %nexo+yuzde%.

  NEXO Coin ve diğer kripto para birimlerinin fiyatları kripto para piyasası volatilitesine bağlı her an değişebilir. Bu yüzden oynaklığın önde olduğu fiyatlar anlık takip edilerek, alım-satım emri verilmelidir.

  NEXO Coin Nasıl Alınır?

  NEXO Coin almak için NEXO’yu listeleyen Huobi kripto para borsası platformuna internetten girilir. Platforma erişimle görüntülenen ana sayfa üzerinden “kayıt ol’’ sekmesine tıklanır. Ekranda yansıyan tablo üzerine kimlik ve e-posta bilgileri girilip, tablo altındaki “onay’’ kutucuğuna tıklanır.

  Hesap onayının verilmesiyle görüntülenen sayfadan “para yatır’’ sekmesine tıklanıp, hesabın sanal cüzdanına kredi kartından veya seçilen bir kişisel banka hesabından para transfer edilir. Para yatırma işlemiyle birlikte gelen yeni pencereden “kripto para satın alım’’ sekmesine tıklanır. Yeni pencereden NEXO kripto para birimi ve miktarı seçilip, satın alma emri verilir. Satın alma emri verilen NEXO miktarı hesabın sanal cüzdanına yansır. 

  Avantajları Neler?

  NEXO Coin yatırımcılara kripto para dünyası içinde pek çok farklı işlemden aynı anda yararlanma avantajını sunar. NEXO Coin sahibi bir kişi Nexo platformunda pasif gelir elde etmek için bir miktar NEXO Coin’i cüzdanda kilitleyebilir. Aynı anda bir miktarı ile kredi verirken, borsada al-sat yapabilir.

  NEXO Coin çevrimdışı kripto para cüzdanlarında ağdan gelebilecek saldırılara karşı koruma altına alınarak saklanabilir. Hızlı işlem onayı, düşük işlem ücreti ödeme ve cüzdanlar arası sınır ötesi transfer gerçekleştirme avantajlarını sunar. 

  Dezavantajları Ne?

  NEXO Coin dezavantajı fiyat oynaklığına sahip olmasıdır. Stablecoin hariç tüm kripto para birimlerinin dezavantajı olan fiyat oynaklığını minimize etmek için anlık fiyat takibi ile alım-satım yapılmalıdır. 

  Diğer bir dezavantaj, NEXO Coin’in sanal cüzdanda kripto para borsalarının maruz kalabileceği saldırıların riski altında olmasıdır. Bunun için bir miktarı masaüstü cüzdanlarda saklanmalıdır. Masaüstünde saklanan coin’lerde ise bilgisayarı virüslere karşı korumak gerekiyor.

  NEXO Birden Fazla Kriptografik Finansal İşlemi Sunuyor

  Yatırımcılara sunduğu birden fazla kriptografik finansal işlemi aynı anda yapabilme avantajıyla öne çıkan NEXO Coin’in 2021’de fiyatının yükselmesi bekleniyor. Analistlerin senenin ikinci yarısında 3,52 dolar düzeyinden olabileceğini belirttikleri altcoin’in nasıl bir performansı sergileyeceğini hep beraber göreceğiz.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle