Kripto Para

Musk’ın Dogecoin paylaşımları hakkında açıklama

  Teknoloji devi Tesla’nın CEO’su Elon Musk’ın son zamanlarda twitter hesabı üzerinden yaptığı Dogecoin paylaşımları dikkat çekmişti. Musk’ın paylaşımlarının garip bir iletişim yolu olduğunu belirten Pompliano ise konu ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Dogecoin üzerinde fiyat artırıcı etki bırakan Musk, ABD regülatörünün radarına yakalandı. Musk’ın paylaşımları ise devam ediyor.

  Kripto para dünyasının popüler isimlerinden Anthony Pompliano son zamanlarda ciddi bir büyüme yaşayan Bitcoin ve kripto para piyasasını ilgilendiren bir değerlendirme yaptı. Kripto para piyasasında belirgin bir yeri olan Anthony Pomplaino, ünlü teknoloji tasarımcısı Elon Musk ve kripto para sevdası hakkında açıklamalarda bulundu.

  Ünlü isim son dönemlerde yükselen piyasalarda özellikle Dogecoin üzerinde önemli bir yükselmeye neden olduğu belirtilen Musk’ın bunu bir iletişim aracı olarak kullandığını ve kendisi gibi garip insanlar ile anlaştığını belirtti. Twitter hesabı üzerinden Dogecoin içerikli tweetler paylaşmaya devam eden Musk, dava açılabileceği söylentileri nedeniyle paylaşımlarına ara vermişti.

  Garip insanlarla garip şekilde iletişime geçmek için kullanıyor

  Kripto para piyasasının önde gelen isimleri arasında yer alan Anthony Pomplaino, verdiği röportajda, ünlü iş adamı Elon Musk hakkındaki açıklamaları ile kripto para dünyasınının dikkatini çekti. Elon Musk’ın sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımlarında sürekli yer verdiği bir kripto para birimi olan Dogecoin’e olan ilginin neden kaynaklandığını açıklayan Pomplaino, kullandığı ifadeler ile dikkat çekti. Pomplaino, Musk’ın Dogecoin ile ilgili olarak garip davrandığını ve paylaştığı Dogecoin içerikli mesajlarını ile garip insanlarla garip şekilde iletişime geçtiğin söyledi.

  Milyarder Girişimci Dogecoin Fiyat Artışına İnanılmaz Katkı Sağladı

  Dogecoin ilgisi ile sık sık gündeme gelen ünlü milyarderi garip bulduğunu belirten Pomplaino, ünlü girişimcinin bu ilgisinin temelinde güçlü olduğunu gösterme istediği olduğunu ifadelerine ekledi. Musk’ın Dogecoin’i kendi anlayışı çerçevesinde “Bunu yapıyorum çünkü bunu yapabilecek gücüm var” demek için yaptığını vurguladı. Nu ifadelerin Elon Musk için bir farklılık taşımadığını belirten Pomplaino, Musk’ın yaptığı paylaşımlar ile Dogecoin fiyat artışı üzerinden inanılmaz bir etki bıraktığını ifade etti.

  Elon Musk’ın yaptığı paylaşımlar üzer dikkat çekmesi ile ABD Menkul Kıymetler regülatörünün dava açabileceği söylentileri ortaya atıldı. Fiyat artışı üzerinde etkili olan Musk’ın tweetlerinde azalma görüldü. 

  Son edinilen bilgilere göre 1 DOGE fiyatı %dogecoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %dogecoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Dogecoin fiyatı 24 saatte %dogecoin+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle