Tecrübeli analist: Altcoinler büyük yükselişe hazırlanıyor

  Tecrübeli kripto para analisti Michael van de Poppe, altcoin piyasasıyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Uzmana göre altcoinler birkaç hafta sürebilecek düzeltme aşamasına girmiş durumda.

  En büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC) fiyatında yeniden pozitif sinyaller görülmeye başlandı. BTC’nin 37 bin doları aşması, bazı altcoin fiyatlarına olumlu yansıdı. Yatırımcılar, piyasadaki son gelişmeleri ve uzmanların görüşlerini yakından takip ediyor.

  Kripto para topluluğunun yakından tanıdığı analistlerden Michael van de Poppe, altcoin yatırımcılarının merak ettiği soruları yanıtladı. Ünlü analist, altcoinlerin birkaç gün veya birkaç hafta sürebilecek bir düzeltme aşamasında olduklarını söyledi. Poppe, mevcut görünüme bakıldığında altcoinlerin yükseliş trendini koruduğunu belirtti.

  Altcoin Yükselişleri Daha Yeni Başlıyor

  Deneyimli analist Michael van de Poppe, altcoin konusunda 2015’in sonu ve 2019’da görülen piyasa eğilimlerine dikkat çekti. Mevcut durumun, bu yıllardaki görünüme çok benzediğini hatırlatan Poppe, yatırımcılara önemli uyarılarda bulundu. Analist, 2015 sonunda 1 dolardan 14 dolara, 2017 ise 1.400 dolara tırmanan Ethereum’un (ETH) performansını hatırlattı.

  Ünlü analist Poppe, altcoin piyasasında bu tür devasa yükselişlerin bir daha görülemeyeceğine inananları eleştirdi. Uzmana göre kripto paralarda önümüzdeki dönemde bu tarz yükselişler yaşanabilir. Ünlü analist, boğa döngüsünün başlangıcında olmamıza rağmen 10 kat getiri sağlayan altcoinlerdeki yükselişlerin daha yeni başladığını iddia etti.

  1 ve 4 Saatlik Grafikleri Yakından Takip Edin

  Ünlü analist, altcoinlerdeki yükseliş hareketleriyle birlikte görülebilecek düzeltmelere karşı yatırımcıları uyardı. Michael van de Poppe, bu yükselişlerin yanında grafiklerde destek bölgelerine geri dönülmesine sebep olacak günlük düzeltmeler yaşanabileceğini vurguladı.

  Poppe, ETH’nin de zirve yapmadan önce yüzde 50 oranında düzeltme yaptığını hatırlatarak bunun altcoin piyasasında normal olduğunu söyledi. Ünlü trader ve analist, yatırımcıların bu tür hareketlere karşı hazırlıklı olması gerektiğini belirtirken 1 ve 4 saatlik grafiklerin izlenmesi gerektiğine dikkat çekti.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle