Kriptopara

2022, 2023 Merit Circle (MC) Geleceği, 3 Uzman Tahmini

  Metaverse ve P2E oyun temalarının giderek yaygınlaşmasının ardından Merit Circle gibi projeler öne çıkmayı başardı. Analistlerine 2022 ve 2023 yılları için genel tahminlerinin de revize edilmiştir. Merit Circle projesinin gelecek hedefleri ve yol haritasında dair merak edilenler ve analistlerin MC coin hakkında hedeflerini sizler için bir araya getirdik. 

  Merit Circle (MC) Coin Geleceği

  Merit Circle, proje hedeflerini doğru bir yol haritası ile hayata geçirmek istemektedir. 2022 yılında tamamlanan iyileştirmeler ve yeni güncellemelere ek olarak, teknik açıdan geliştirmelerin 2023, 2024 ve takip eden diğer yıllarda da genişlemeye yönelik yapılması hedeflenmektedir. Bu yönüyle öne çıkmayı başaran bir proje olmuştur. Uzun vade görünümünde doğru bir pozisyon alınması halinde daha güçlü bir duruş sergileyecektir. 

  Merit Circle geleceğine dair beklentiler ve genel hedefler ise kısaca şu şekilde özetlenebilir:

  • P2E (oyna kazan) oyunları 2021’de bir etkinlik patlaması ile oyuncular ve geliştiriciler için cazip hale gelmesinin ardından Merit Circle’a olan ihtiyaç artmıştır. 2021, 2022 ve 2023 dönemi arasında başarısının bu yönde katlaması beklenmektedir. 
  • Bursların yanı sıra, DAO ile birden fazla gelir akışını birleştirerek, blok zincir ve geleneksel oyun arasındaki boşluğu kapatmayı sağlayacak yeni çözümler geliştirecektir.  

  Merit Circle (MC) Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  MC teknik analizlerinde grafik görünümünün RSI uyumsuzluğunun patlama potansiyeli için önemli bir sinyal olduğuna işaret edilmiştir. Düşüş trendinin 2022 yılı belirsizlikleri ile hızlanmasının ardından gelen riskli yapı, kayıpların artmasını da tetiklemiştir. Takip eden dönemde kripto varlıklarda söz konusu risk unsuru ve belirsizliğin ortadan kaybolması halinde çok daha etkili bir çıkış yakalaması beklenmektedir. Grafik değerlerinde ortaya çıkan güncel veriler bir süre daha takip listelerinde kalması gerekliliğini ortaya koymaktadır. 

  Merit Circle (MC) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  Merit Circle, merkezi olmayan bir DAO olarak tanımlanır. Metaverse oluşturmaya yardımcı olmak isteyen kişiler için oyun yoluyla kazanma fırsatı sunan merkezi olmayan organizasyon (DAO) olarak çalışmaktadır. Burs ve eğitim fırsatı ile bir kişinin metaverse’de kazanan bir oyuncu olmasını sağlamak için ihtiyaç duyulacak her şeyi barındıran bir platform, topluluktur. 

  Dünyadaki herkesin kazan – kazan (P2E) oyun devrimine katılmasını sağlayan Merit Circle, Axie Infinity’e ilk desteği vermiş ve dünyanın dört bir tarafından blok zincir oyuna başlamak isteyen oyunculara burs sağlayarak çalışmaktadır. Kısa sürede birçok farklı blok zincir oyunu desteklemiştir. 

  Merit Circle (MC) Kullanım Alanları Nelerdir?

  Merit Circle’ın yönetişim tokenı olan MC, merkezi olmayan özerk topluluğun karar verme faaliyetleri için kullanılmaktadır. MC token sahipleri oy kullanabilmektedir. Öte yandan yerel stake havuzları aracılığı ile herkes ödül kazanmak için MC tokenları alabilir ve stake edebilirler. MC bu özelliklerinin yanı sıra daha birçok farklı alanda etkin kullanıma sahiptir. Bu yönden işlevsel özelliği dikkat çekmektedir. 

  Merit Circle (MC) Coin Ne Olur, Beklentileri Ne?

  Merit Circle, proje hedefleri ile beklentileri nispeten karşılama eğilimi sunar. Alanında ciddi bir başarı sunması beklenen proje, MC ile piyasa görünümünde ise henüz istenen düzeyde güç kazanmamıştır. Aralık 2021’De görülen 11,70 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesinin ardından fiyatı ciddi bir geri çekilme yaşamıştır. 

  Projeden beklentiler kısa ve orta vade için oldukça risklidir. Ancak uzun vade görünümünde hem proje hedeflerinin gerçekleştirilmesi hem de daha sağlam bir piyasa verisi sunmasın açısından olumludur. İşlem gerçekleştirmeden önce risk faktörünün dikkate alınması gerekmektedir.  

  Merit Circle (MC) Coin Projesi Güvenilir mi, Alınır mı? 

  Eylül 2021’den beri faaliyetlerine devam eden Merit Circle, kripto protokolü olarak, oyna – kazan (P2E) oyun ekonomisini kolaylaştırmaya odaklanmaktadır. Merkezi olmayan bir özerk organizasyon oluşu da projeye olan güveni artırmaktadır. P2E oyunu daha fazla insan için daha gerçek hale getirmek için farklı çözümler sunmaktadır. Teknik altyapısı açısından beklentileri karşılayan Merit Circle, benzerlerine göre çok daha güvenli bir yapıya sahiptir.

  MC fiyatında ise piyasa görünümü risk faktörü nedeniyle kötü bir pozisyon sunmaktadır. MC, uzun vade için portföylere eklenebilir. Ancak yatırımın riske edilmemesi ve güncel verilere göre risksiz işlem yapılması önerilmektedir.  

  Merit Circle (MC) Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Merit Circle’ın hedeflediği nokta benzersiz bir yapı sunmasını desteklemektedir. Projenin benzersiz olmasını sağlayan bu özellikle aynı zamanda projenin avantajlı yanlarını da sunar. Merit Circle projesini benzersiz kılan başlıca özellikler kısaca şunlardır:

  • P2E ekonomisini geliştirmeye odaklanmış bir DAO’dur.
  • Kullanıcıların birden çok DAO’da oyun NFT2lerine erişimlerini kolaylaştırmaktadır. 
  • NFT droplarına MC sahiplerinin erken erişim sağlamasına imkan verilmektedir.  

  Merit Circle (MC) Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  Merit Circle (MC) avantajları:

  • Metaverse popülerliği ile Merit Circle yeni fırsatlar sunacaktır. 
  • Oyna kazan yapısına sahip blok zincir oyunlarının varlıklarına dayalı ekonomi sunmaktadır. 
  • Merkezi olmayan ve özerk bir topluluk sayesinde güven vermektedir. 

  Merit Circle (MC) dezavantajları:

  • MC, piyasalarda çok sert iniş çıkışlara sahiptir. 
  • Yatırımcılar için bir süre daha MC risk yaratabilir. 
  • Metaverse alanında rekabetin giderek artması projeyi olumsuz etkileyebilir. 

  Merit Circle (MC) Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  Merit Circle (MC), birçok büyük kripto para borsasında mevcuttur. Bu borsalar üzerinden USDT; BUSD, BTC, ETH, WETH gibi çiftler üzerinden al – sat işlemlerinin yapılması mümkündür. MC listeleyen borsalardan bazıları ise şunlardır:

  • Binance 
  • Uniswap
  • Gate.io
  • BingX
  • BKEX
  • Crypto.com

  Merit Circle (MC) Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat 

  İsabetli piyasa tahminlerinin sahibi 3 usta analistten MC hakkında 2022 ve 2023 yıllarına ilişkin tahminler geldi. Kısa vadede riskli görünüm devam ederken, uzmanların genel fiyat tahminleri yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Mevcut direnç ve destek noktalarına göre daha iyi bir pozisyonda işlem yapılabilir. 

  • Price Prediction uzmanların 2022 yılı için 1,40 dolar hedefini açıklarken, 2023 yılı için beklentisini 2,08 dolar olarak belirlemiştir. 5 yıllık görünümde ise 10,81 dolar seviyesi dikkat çekmektedir. 
  • Tech News Leader platformu ise MC beklentisini 1 yıl için 1,87 dolar olarak belirlemiştir. 10 yıl sonunda ise uzun vadeli hedefi 38,22 dolar olarak dikkat çekmektedir. 
  • Digital Coin Price analistleri ise 2022 yılında 1,04 dolar beklentisini duyururken, 2023 yılı için bu oran 1,16 dolar olmuştur. 

  Sonuç 

  Merit Circle, metaverse oyunları ile bir ekonomi yaratma ve dünya genelinde herkes için P2E kazançlarının kolay hale getirilmesi hedeflemektedir. Nispeten köklü bir proje olarak tanımlansa da risklerden ciddi şekilde etkilenmektedir. MC fiyatın da görülen sert inişler ve çıkışlar nedeniyle yatırımcıların piyasa verilerini anlık olarak takip etmeleri gerekecektir. Mevcut pozisyonda 2022 yılındaki belirsizliklerin azalmasının beklenmesi ve buna göre portföylere eklenmesi daha doğru bir strateji olacaktır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle