Kriptopara

SC Coin Geleceği 2021'de Ne Olur? Siacoin Fiyat Tahminleri

  Altcoin projeleri arasında en çok dikkat çeken kripto para birimlerinden olan Siacoin (SC) yerli yatırımcıların da radarına takılmış durumda. Bu yazımızda şifreli bulut depolama konusunda uzmanlaşmış bir platforma ait SC coin geleceği ne olur ve uzmanların SC coin fiyat tahminleri nelerdir gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.

  SC Coin Geleceği 2021

  Herkese açık bir platform olan Siacoin (SC) bulut depolama protokolü, ağ üzerinden alan kiralanıp ver depolamasına izin verir. SC coin, bu protokolün yerel kripto para birimi olup, kullanıcıların ağ içinde herhangi bir hizmet için ödeme yapması gerektiğinde kullanılabilir. Kripto para uzmanları, veri saklama ve bulut depolama sektörünün gelecekte çok daha önemli bir konuma ulaşmasını beklediği için SC coin geleceğine de olumlu bakmaktadır.

  Kısa vadede yani 2021 yılı sonu ve 2022 yılı başlarında SC coin geleceği hakkında pek çok analistin görüşleri bulunmaktadır. Bulut depolamanın daha geniş bir kullanım alanına yayılmasıyla birlikte SC coin fiyatının da ciddi oranda değer kazanması beklenmektedir. Kısa vadede analistler 2021 yılı sonuna kadar SC Coin fiyatının 0.78 dolar seviyesine ulaşacağını düşünmektedir.

  Anlık olarak alınan bilgiler ışığında 1 SC fiyatı %siacoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %siacoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Siacoin fiyatı 24 saatte %siacoin+yuzde%.

  SC Coin Yorum

  Sia ağında dosya depolama sözleşmelerinin yürütülmesini kolaylaştırmak için tasarlanan Sia Coinler yüksek bir değer artışı potansiyeline sahiptir. Depolama alanı için ücret alan ev sahipleri, anlaşma kapsamında sınırlı bir süre için bu alanda dosyaların tutulmasına izin verdiği için karşılığında SC coin kazanır.

  Dolayısıyla bulut depolama alanında yaygın bir şekilde kullanılan SC coin fiyatının gelecekte daha değer kazanması zor görünmemektedir. Deneyimli kripto para uzmanları da SC Coin ile ilgili yorum ve değerlendirmeler yapmaktadır. 

  Uzman Analistlerden SC Coin Fiyat Tahminleri

  Kripto para sektöründe yerli ve yabancı yatırımcıların yakından takip ettiği tahmin platformlarında Siacoin (SC) coin fiyat tahminleri de yer almaktadır. Tecrübeli analist ekibi tarafından SC coin fiyatının kısa vadede (2021-2022) ile orta ve uzun vadede (2023 ile 2026 arası) ulaşabileceği noktaları açıklamaktadır. 

  Wallet Investor Analistlerinden 5 Yıllık Siacoin Fiyat Tahmini

  Wallet Investor ekibinde yer alan deneyimli analistlere göre, Siacoin fiyatı bir yıl içinde 0.01935 dolardan 0.0273 dolara yükselecek. Bu yükseliş performansı uzmanlara göre SC coini harika bir yatırım yapmaktadır. SC coin yatırımını tercih edenlerin uzun vadeli kazanç potansiyeli yüzde 41,09'dur. 2026 sonu için tahmini fiyat 0.0743 dolar seviyesinde yer almaktadır. 

  Digital Coin Analistlerinden 5 Yıllık SC Coin Fiyat Tahmini

  DigitalCoin analizinde, Siacoin kripto para biriminin fiyatı bugünkü fiyat itibariyle 0,0195353 dolardan başlayarak önümüzdeki 5 yıl içinde 0,0722639 dolara yükseleceği belirtilmektedir. Deneyimli kripto para analistlerine göre Siacoin (SC) fiyatı 2022 yılına kadar 0,0321939 dolara kadar çıkacak ve 2023-2024'te büyümesini sürdürecek. Popüler analistler, bu tahmine dayanarak, Siacoin için kârlı bir uzun vadeli yatırım tanımını yapmakta sakınca görmemektedir.

  Trading Beast Analistlerinden Siacoin Fiyat Tahmini

  Bir başka kripto para tahmin platformu olan Trading Beasts analistleri ise Aralık 2021'in sonunda SiaCoin değerinin 0.0507509$'dan işlem göreceğini tahmin etmektedir. 2022'de Siacoin'in ortalama fiyatının 0.080896 dolar olması muhtemel görülmektedir. Aralık 2024'e kadar fiyatın 0.159450 dolar civarında olması beklendiği için yatırımcılara önemli tavsiyeler verilmektedir. 

  Crypto Ground Analistlerinden SC Coin Fiyat Tahmini

  Popüler kripto para analistlerinin görev yaptığı CryptoGround'a göre SiaCoin'e uzun vadeli yatırım yapmak oldukça kazançlı bir fırsat şeklinde tanımlanmaktadır. SC coin fiyatının 2021 yılı sonunda yaklaşık 0.0551 dolara mal olması beklenmektedir. CryptoGround tarafından yapılan en son tahminlere ve analizlere göre 1 SC Coin fiyatı 2025 yılına kadar yaklaşık 0.2568 dolar olacak. Bu uzun vadeli yükseliş performansı, SC coini kazançlı bir yatırım tercihi olarak öne çıkarmaktadır. 

  SC Coin Grafik Analizi

  Yerli ve yabancı kripto para analistleri SC coin grafik değerlerini zaman zaman inceleyip önemli paylaşımlar yapmaktadır. Güncel tahminlere bakıldığında SC coin grafiğinde fincan kulp formasyonu tamamlanmakta ve yükseliş trendine devam edeceği belirtilmektedir. 

  Deneyimli analistler, SC coin fiyatında dikkat edilmesi gereken direnç noktalarını belirterek bu seviyenin üzerinde tutunmayı başaran kripto para birimine yatırım fırsatlarının iyi değerlendirilmesi gerektiğini söylemektedir. Down trend çizgisinin üzerinde kırılma yaşayan SC coin grafiğinde yatırımcılar için tüm sinyaller olumlu gözükmektedir. 

  Sonuç Olarak

  Siacoin (SC), blok zinciri tabanlı bulut depolama protokolü olması sebebiyle gelecek vaat eden kripto para projeleri arasında gösterilmektedir. Ancak gelecekteki SC fiyat hareketlerinin olumlu ya da olumsuz olması konusunda analistlerin üzerinde uzlaştığı evrensel bir fikir birliği yoktur. Çünkü duyurular, Siacoin projelerinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto ortamı, yasal konum gibi kriterlere göre SC coin fiyatının geleceğinde tahminlere uygun olmayabileceği unutulmamalıdır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle