Kriptopara

Litecoin Almak Mantıklı mı? LTC İyi Bir Yatırım mı?

  Yatırımcılar proje olarak güçlü, coin olarak gelecekte fiyat artışına giderek kar sunabilecek kripto para birimlerinin arayışı içindeler. Bu arayışta değerlendirilen en popüler seçeneklerden biri ise Litecoin. Bu yazımızda Litecoin almak mantıklı mı, iyi bir yatırım olur mu sorularına analistlerin görüşlerini temel alarak yanıt bulmaya çalışacak ve akılda yer alan soruları da aydınlatmaya çalışacağız. 

  Litecoin Almak Mantıklı mı?

  Analistlere göre LTC Coin alımı yapmak mantıklı bir seçim olabilir. Çünkü LTC Coin’in tarihsel fiyat ilerleyişi ele alındığında değer kazanımları ile yatırımcılarına kar sunduğu noktalar, değer kayıplarının önünde yer alıyorlar. Analistler Litecoin’in 2021 yılı Mayıs ayı ortasında meydana gelen kuvvetli genel piyasa değer kaybından dahi ustaca sıyrılabildiğini açıkladılar. 

  Tarihler 5 Haziran olduğunda 183.44 dolarlık fiyatı tabloya alabilen LTC Con’in piyasadaki genel gerileme sonrası %4.92 değer kazanımında olduğunu belirttiler. Diğer yandan LTC Coin’in 2021 Temmuz ayı içinde 200 dolar ile 250 dolar bandı arasında dalgalanabileceğini belirttiler. Bu açıdan onu alıma değer görüyorlar. 

  LTC İyi Bir Yatırım mı?

  Analistlere göre LTC iyi bir yatırım varlığı olabilir. Çünkü geçmişte kalan günlerde çok kez yatırımcıları için kar sundu. Analistlerin açıklamalarına göre, LTC Coin 2021 yıl sonunda 280 dolarlık fiyat düzeyine ulaşabilir. Bu kapsamda ise yatırımcıları için uzun vadeli bir pozisyonda etkili bir kazancı sunabilir. 

  Analistler LTC Coin’in BTC’den daha hızlı bir kripto para arayanlarca çok tercih edildiğini belirtiyorlar. Hem fiyat çıtası sayesinde hem de alım-satım’ı sadece 2,5 dakika içinde tamamlaması sayesinde, alım taleplerini karşılayabileceğini belirtiyorlar. Bitcoin’deki teknik eksikleri taşımayan LTC Coin’in iyi bir yatırım seçeneği olabileceğini açıkladılar.

  Analistler LTC Yatırımı Hakkında Ne Düşünüyor?

  LTC Coin hakkında düşüncelerini açıklayan pek çok önemli analist bulunuyor. Özellikle de LTC Coin’in gelecekte hangi fiyatları görebileceği ve yatırıma uygun olup olmadığı konusunda detaylar tahminlerde veriliyor. Yazımızın bu bölümünde Litecoin ile ilgili önemli analist tahminlerini ve düşüncelerini bir araya getirdik. İşte LTC Coin ile ilgili analistlerin düşünceleri:

  Kaleo LTC Yatırımı İle İlgili Ne Düşünüyor?

  Kaleo, LTC Coin’in yatırıma değer bir varlık olduğunu düşünüyor. Çünkü LTC Coin’in 2021 Haziran ayında 200.00 dolar düzeyinde yer alabileceğini ancak Temmuz sonunda 250 dolar ile 300 dolar bandı arasında dalgalanabileceğini açıkladı. Bu iki noktada oluşabilecek fiyat farkına bağlı olarak, yatırım avantajının elde edilebileceğini tahmin ediyor.

  Cactus LTC Yatırımı Hakkında Ne Düşünüyor?

  Cactus, Litecoin’in 2021 yılında yatırımcılar için kar sunabileceğini savunuyor. Litecoin’in 2021 yılı Temmuz ayında 200 dolar ile 250 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini ifade etti. Diğer yandan 2021 sene sonunda ise fiyatın 300 dolar bandına çıkış yapabileceğini düşünüyor. Bu etkili artış olasılığının uzun vadeli bir yatırım pozisyonu almak için elverişli ortamı hazırlayabileceğine değindi.

  Aayush Jindal Ne Diyor?

  Aayush Jindal’a göre 2021’de yatırma değer birkaç kripto para birimimi var. Analist Cardano, Bitcoin, Dogecoin, Litecoin ve Binancecoin’i yatırıma değer buldu. Analiste göre LTC Coin 2021 sonunda 280 dolar ile 285 dolar bandı arasına yerleşebilir. Diğer yandan 2021 Temmuz ayında ise 200 dolar ile 230 dolar bandı arasında hareket edebilir. Bu iki noktanın iyi değerlendirilebilmesi halinde kar elde etme olasılığının olduğunu düşünüyor. 

  Sonuç

  Litecoin, geleceğinde analistlerin yatırıma değer gördükleri kripto paralar arasında yer alıyor. Analistler onun yıl sonunda 280 dolar seviyesinde bir fiyatı tabloya alabileceğini açıklıyorlar. Oldukça köklü bir geçmişi bulunan Litecoin bilinen en eski altcoin olarak tanımlanıyor. Bu açıdan pek çok yatırımcının da gözdesi. Fiyat tahmini ele alındığında LTC Coin yatırıma yönelik araştırma yapılabilecek bir varlık olarak karşımıza çıkıyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle