Kripto uzmanından şaşırtan BTC fiyat tahmini

  Dijital varlık kredi şirketi Celsius Network CEO’su Alex Mashinsky, kripto para piyasasının son durumu hakkında önemli açıklamalar yaptı. Kripto uzmanı, Bitcoin fiyatının yılın sonunda 140 bin ila 160 bin dolar seviyelerine yükseleceğini söyledi…

  Kripto para basınına konuşan Celsius Network CEO’su Alex Mashinsky, çarpıcı açıklamaları ve şaşırtan BTC fiyat tahmini ile gündeme geldi. En büyük kripto para biriminin önemli direnç seviyelerinin üzerine çıkacağını söyleyen uzman şaşırtıcı tahminde bulundu. Alex Mashinsky, BTC fiyatında yıl sonuna kadar 140 bin dolar ile 160 bin dolar seviyelerinin görüleceğini savundu

  Celsius Network CEO’su, Bitcoin’in son haftalarda yükse volatiliteye rağmen 29 bin doların üzerinde kalmayı başarmasına dikkat çekti. Uzmana göre bu başarılı performans, onun yıl sonunda yüksek seviyelere ulaşacağının en büyük göstergesi oldu. Borsalardan gelen güncel verilere göre BTC fiyatı 40 bin dolar direncinin altından işlem görmeye devam ediyor.

  Güncel verilere göre şu anda 1 BTC fiyatı %bitcoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %bitcoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bitcoin fiyatı 24 saatte %bitcoin+yuzde%.

  Bitcoin Fiyatında 160 Bin Dolar Tahmini

  Celsius Network CEO’su Alex Mashinsky, BTC’nin şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmak için temel oluşturduğunu ifade etti: “Bu yılın başlarında, 29 bin doların altına inmekten bahsetmiştim. O zamandan beri bu büyük sıçramayı gördük ve bence burada 40 bin ila 45 bin dolar seviyelerinde bir dirençle karşılaşıyoruz. Bunun üzerinde çok fazla direnç yok.”

  “Bu yüzden burada konsolide olacağımızı ve ardından yeni zirvelere çıkacağımızı düşünüyorum. Bu yıl Bitcoin başına 140 bin ila 160 bin dolar arasında bir yer göreceğimize dair tahminimin arkasındayım.” Ünlü kripto para şirketi yöneticisinin bu açıklamaları, Bitcoin destekçilerini heyecanlandırmaya yetti.

  BTC Fiyatında Son Durum

  Lider kripto para birimi Bitcoin fiyatında yükseliş beklentileri bugün boşa çıktı ve düşüş sinyalleri takip edildi. Gün içinde popüler kripto para borsalarında 38 bin dolar seviyesinin altına kadar gerileyen BTC fiyatı 40 bin dolar direncini zorlamak istiyor. En büyük kripto para bu hafta en düşük 38 bin 068 dolar, en yüksek ise 42 bin 541 dolardan işlem gördü.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle