Kripto Para

Binance duyurdu: Coinbase hisselerini listeleniyor

  İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance yeni bir listeleme duyurusu ile gündeme geldi. Coinbase borsasının Nasdaq’ta işleme açılacağı günde hisseyle desteklenen COIN token listeleneceği açıklandı…

  Kripto para dünyası, uzun bir süredir beklediği Coinbase halka arz süreciyle ilgili önemli gelişmeleri karşıladı. Edinilen bilgilere göre bir başka popüler kripto para borsası olan Coinbase halka arz hisseleri, ABD teknoloji borsası Nasdaq üzerinden alım satıma açılacak. Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği bu gelişme yeni bir heyecan yarattı.

  Nasdaq teknoloji hisseleri arasında, Coinbase borsasının da hissesi işleme açılacak. Coinbase hisseleri ile desteklenen COIN token de kripto para yatırımcılarının radarına girdi. Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance ise son duyurusunda bu heyecana ortak olmak için COIN token listeleyeceğini açıkladı. Bu açıklamalar kripto para basınında geniş yankı buldu.

  COIN Token Listeleme Duyurusu

  Token haline getirilmiş Coinbase hisseleri olan COIN token, Binance kullanıcıları tarafından alınıp satılabilecek. COIN/BUSD paritesi ile hizmete açılan bu kripto para biriminin henüz Türkiye’den erişime açık olmadığı bilgisi de gelen veriler arasında yer aldı. Hatırlanacağı üzere Binance borsası, tokenlaştırılmış hisse alım satımını daha önceden Tesla hissesi ile başlattığını duyurmuştu.

  Binance borsası yetkililerinden yapılan açıklamada, ilerleyen dönemde daha fazla hisse senedi tokenının işleme açılacağı kaydedildi. Bu yeni özellik için Almanya’daki kullanıcılara özel adres kanıtı gibi ek KYC önlemleri getirildi. Ancak yerli kripto para yatırımcıları bu fırsatlardan yararlanamıyor. Çünkü söz konusu hizmet Türkiye, ABD, Çin anakarası ve diğer kısıtlı yargı alanlarında henüz kullanım dışı tutuluyor.

  BNB Fiyatı Uçuşa Devam Ediyor 

  Özellikle Coinbase hisse tokenının Binance borsası üzerinde işlem göreceği duyurusu ile birlikte BNB yakımının gerçekleşmesi, Binance Coin (BNB) fiyatını uçuşa geçirdi. BNB fiyatı son günlerde peş peşe rekor kırarken, altcoin yatırımcılarının da dikkatinden kaçmadı. Kripto para analistleri ve uzmanlar, BNB fiyatı üzerindeki talebin artmasına paralel olarak fiyatın daha yüksek seviyelere ulaşabileceğini söylüyor. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle