Kriptopara

4 Ücretsiz Madencilik Kaynağı - Bedava Coin Nasıl Kazanılır?

  Yatırımcılar sadece alım-satım üzerinden değil daha farklı yollar üzerinden de coin kazanma çabası içindeler. Bu noktada ise bedava madenciliğe imkan sunan veya coin ödülleri sunan servisler karşımıza çıkıyor. Bu yazımızda 4 önemli ücretsiz madencilik ve coin kazanma platformuna değinirken, bedava coin’in bu alanlardan nasıl kazanılabileceğini açıkladık!

  Bedava Coin Nasıl Kazanılır?

  Bedava Coin kazanmak için bedava madenciliğe imkan sunan madencilik platformlarından işleme başlamak gerekir. Diğer yandan bedava coin’i belirli görevleri gerçekleştirme üzerinden veren platformlardan da yararlanılabilir. Alt başlıklarımızda bu madencilik platformlarına ve görevler üzerinden coin kazandıran diğer sitelere detaylı olarak değineceğiz.

  İşte 4 Ücretsiz Madencilik Kaynağı:

  Ücretsiz madencilik platformları, üyelik ardından, platformun tarayıcısı üzerinden coin kazanmaya imkan sunan adreslerdir. Diğer yandan sadece çevrim içi kalarak siteye fayda sağlama ve ziyaretçi akışını yükselteme üzerinden coin sunan sitelerde bu kategori altından değerlendiriliyor. Önemli 5 adres ise Cryptobrowser, Stormgain, Freebitco.in, Qoinpro.com, FreeDogeCoin olarak biliniyor. Gelin bu platformlar ile nasıl basit bir şekilde coin kazanabileceğimize birlikte bakalım.

  Cryptobrowser Madencilik Kaynağı

  Cryptobrowser platformu, ücretsiz şekilde madencilik yapmak isteyenler için imkan sunan bir alan. Bu platforma internet üzerinden rahatlıkla ulaşılabiliyor ve kısa sürede üzerinden hesap oluşturulabiliyor. Cryptobrowser, kullanıcılara tarayıcı üstünden medencilik yapma imkanı sunar. Hizmeti ücretsiz olmakla birlikte, madencilik için ayrıca bir donanım seti kurulmasına da gerek duyulmuyor. 

  Platforma giriş sağlanıp, üyelik tamamlandığında CryptoTab başlığı ile bir tarayıcı görüntülenir. Bu tarayıcıyı indirip, üzerinden madenciliğe başlamak için onay verilir. Hemen ardından tarayıcıyı açmak ve internette sörf yapmaya başlamak gerekiyor. Bu işlem kapsamında ilgili programlar çalışmaya başlıyor ve Bitcoin kazanılıyor. Platformda hesap açılışı yapılırken otomatik şekilde oluşa cüzdana ise kazançlar iletilir. Kişi 0.00001 BTC kazandığı her an ise çekim talebinde bulunabilir.

  Stormgain Madencilik Kaynağı

  Stormgain’de tıpkı Cryptobrowser gibi ücretsiz şekilde madencilik yapma imkanı sunan bir platformdur. Bu platforma internete üzerinden erişim rahatlıkla sağlanır. İster bilgisayardan isterseniz de akıllı cep telefonundan stormgain.com’a girebilirsiniz. Ardından sitede hesap açılışını yapmanız gerekir. Bu kapsamda otomatik olarak bir cüzdana da sahip olursunuz.

  Hesap açılışı ardından, platform ana sayfasında yer alan “Cloud Miner Sayfası“ menüsüne giriş yapılır ve madencilik talebi verilir. Bu talep ardından belirli incelemeler için 4 saat beklemek gerekiyor. 4 saat ardından ekrana bakıldığında “etkinleştir“ butonu görülür. Bu butona tıklanıp onay verildikten sonra, madencilik otomatik olarak başlar. Madencilik süreci içinde en az 10 USDT değerinde coin kazanıldığında ise hesaptan para çekim talebi iletilip, kazançlar, tercih edilen bir hesaba temin edilir. 

  Freebitco.in Bedava Coin Kazanma Sitesi

  Freebitco.in platformu ile hiçbir yatırım yapmadan sadece belirli görevleri üstlenerek coin kazanılır. Platforma internetten giriş yaptıktan sonra kısa sürede üyelik gerçekleştirilir. Ardından platformun ana sayfasında açık şekilde sunduğu, sitede aktif olma, anket doldurma gibi görev başlıklarına giriş yapılarak görevler tamamlanmalıdır. Her bir görev için farklı miktarlarda coin kazanılır ve kazanılan coinler ise profile ait hesaba gider. Kişi bu alandan kazançlarını kendi kişisel baka hesaplarına çekebilir.

  Qoinpro.com Bedava Coin Kazanma Platformu

  Qoinpro.com platformu, en basit şekilde coin kazanılabilecek alanlardan biridir. Platforma internetten erişmek ve hesap açılışını gerçekleştirmek gerekir. Ardından her gün düzenli olarak siteye giriş yapmak, sitedeki her bir alanı incelemek, içerikleri okumak gerekir. Daha doğrusu site için her gün ziyaretçi akışının yüksek oranda olası sağlanmalıdır. Bu siteye fayda sağlayacağından, kullanıcılara belirli miktarda coin verir. Profile bağlı olan hesap cüzdanına, Bitcoincah, Dash Coin ve LTC Coin olarak ödemeler yapılıyor.

  Sonuç

  Gördüğümüz gibi hiçbir ücret ödemeden sadece platformların işleyişlerine katkı sağlayarak coin kazanılabilecek pek çok kaynak mevcut. Diğer yandan bedava madencilik platformlarından işlem gerçekleştirmek mümkün hale getirilmiş. Tercih edenler bu platformlar ile anket doldurarak, madencilik yaparak veya çevrimiçi kalarak Bitcoin, Dogecoin, Dash Coin ve LTC kazanabilirler. Bu tip platformlarda kullanıcılarımıza önerimiz asla önemli miktarda para yatırmamalarıdır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle