Bitcoin fiyatında 250 bin dolarlık tahmin dikkat çekti

  Kripto para dünyasının önde gelen trader’larından Kaleo, son Bitcoin fiyat tahmini ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Analist bunun dışında büyük ralli başlatabilecek altcoinleri paylaştı…

  Kripto para topluluğunun yakıdan takip ettiği analistlerden Kaleo, sosyal medya hesabından yeni açıklamalar yaptı. Anonim kripto para trader’ı büyük rallileri ateşleme potansiyeli taşıyan önemli altcoinleri inceleyerek takipçilerine tavsiyelerde bulundu. Bunun yanı sıra analist Bitcoin fiyatı hakkında da çarpıcı tahminler yaptı.

  Altcoin yatırımcılarının Litecoin’i (LTC) hafife almaya devam ettiklerini söyleyen analist, dijital gümüş olarak adlandırılan bu kripto para birimine dikkat çekti. Kaleo, 2017 boğa rallisini takip etmeye ve 203 dolarlık fiyattan yüzde binin üzerinde kazanç getirebileceğini söyleyerek altcoin yatırımcılarına tavsiyeler verdi.

  Takipçilere Litecoin (LTC) Tavsiyesi

  Ünlü kripto para trader’ı Kaleo, Litecoin hakkındaki açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “LTC 2017 fraktalı. Bu işe yararsa, biriktirmek için hâlâ zaman vardır, ancak yavaş yavaş istiflenmeye neden değdiğini anlarsınız. Şimdi LTC’yi istifleme zamanı. Litecoin, genellikle BTC’ye karşı maksimum acı noktalarından dikey hareketlere sahiptir. Sonunda patladığında, sizin FOMO’ya girmek için vaktiniz olduğundan daha hızlı hareket edecek. Şimdi her gün biraz satın alın. Daha sonra kendinize teşekkür edin.”

  Altcoin yatırımcılarının yakından takip ettiği ünlü isim bunun dışında Chainlink (LINK) tavsiyesi vermesiyle de beğeni topladı. Trader, merkezi olmayan oracle ağının, birkaç hafta içinde değerini iki katından fazla artıran Solana (SOL) gibi yükseliş trendine gireceğini kaydetti.

  Bitcoin Fiyatında 250 Bin Dolar Hedefi

  Lider kripto para birimin rekor kırmadan önce 2 bin doların altında konsolide olduğunu hatırlatan Kaleo, yeni tahminleri ile topluluğun dikkatini çekmeyi başardı. Bitcoin’in 2021 yılı Temmuz ayında 250 bin dolar fiyata ulaşabilecek bir zemin hazırladığını kaydeden analistin bu açıklamaları heyecan yarattı. Meteorik bir boğa piyasasına giriş için hazırlıkların devam ettiğini belirten analist, henüz Bitcoin’in bu yükseliş için hazırlık aşamasında olduğuna dikkat çekti.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle