Kripto Para

Kattana (KTN) IDO duyurusu yapıldı!

  Polkastarter platformunda Kattana (KTN) IDO’su (Intial DEX Offering) yaklaşıyor. Kattana resmi Twitter hesabından duyurulan heyecan uyandırıcı haberi Kattana ekibi “Daha fazla heyecanlanamazdık!” sözleri ile duyurdu. Whitelist’i de listelenen Kattana için ekip duyurusunda neler anlattı?

  Kattana ekibi Twitter üzerinden paylaştığı makalede “Polkastarter platformunda yaklaşan Kattana IDO için daha fazla heyecanlanamazdık! KTN token çok yakında halka açılacak, böylece toplulukta yer alan herkes artık pastadan bir parça alabilecek ve devam eden yolculuğu kutlayabilecek.” sözleri ile yaklaşmakta olan Kattana IDO’su duyuruldu.

  Kattana ekibi, yayınladığı makalede Whitelist sürecinin başladığını ve 6 Nisan 2021 tarihine kadar devam edeceğini açıkladı. Makalede, Whitelist’e dahil olmak isteyen katılımcıların yapması gerekenler ve atılacak olan adımlar anlatıldı. “Anahtar Bilgi” başlığı altında ise Kattana IDO’sunun 9 Nisan tarihinde gerçekleşeceği belirtildi.

  Kattana Whitelist’i “Piyango Çekilişi” Gibi Olacak

  Whitelist’e dahil olmak isteyen katılımcıların info@kattana.io adresinden bir mail alacağı ve listeye alınan katılımcıların KYC’den (Know Your Customer – Müşterinizi Tanıyın) geçmesi gerektiği ifade edildi. Blockchain teknolojisinde kurumlar için kurtarıcı bir öneme sahip olan KYC’den geçen katılımcılar için ayrıntıların daha sonra anlatılacağı belirtildi. Ayrıca makalede Whitelist kuralları da aktarıldı ve katılımcıların izlemesi gereken adımlar anlatıldı. Kattana Whitelist’inin “piyango çekilişi” gibi bir yöntem ile gerçekleştirileceği belirtildi.

  Makalede belirtilen bilgilendirmede, Kattana ekibinin “adil bir çekiliş” düzenlemek istediği belirtildi. Bu Whitelist çekilişinde, bot hesapları ve çoklu kartları önlemek adına ekstra çaba harcanacağı ifade edildi.

  KTN Token Satış Detayları ve Kullanıcıların Yapması Gerekenler

  Makalede, “Polkastarter’da Satışa Nasıl Hazırlanırsınız?” başlığı altında yapılan bilgilendirmede; sürecin tanınması için katılımcıların Polkastarter Kılavuzu’nu gözden geçirmeleri gerektiği dile getirildi. Ayrıca bilgilendirmede, söz konusu gass ücretlerinin ödenmesi için yeterli sayıda Ethereum’a (ETH) sahip olunması gerektiği vurgulandı. Bu kontrollerin ardından, katılımcıların KTN token’larını talep etmesi gerektiği belirtildi.

  KTN token’inin satış detaylarında;

  • Whitelist kapanış tarihi 6 Nisan 2021 Avrupa Saati ile 12.00
  • IDO tarihi 9 Nisan 2021
  • Halka açık satış token tahsisi 200 bin dolar
  • KTN token fiyatı 1 dolar
  • Maksimum tahsis 400 dolar
  • Total toplanan değer 1,3 milyon dolar
  • İlk piyasa değeri de 612 bin 500 dolar

  Bilgileri verildi.

  Whitelist Nedir, IDO Nedir?

  Bir coinin borsaya çıkmadan önce ekibi tarafından sabit bir fiyattan, önceden halka arz edilmesine ICO denir. Ekip kendisi düzenler bu satışı ve merkezidir. KYC yani müşteriyi tanıma işlemleri ayrıca yapılır, kimlik vs gönderilir. Onaylı kullanıcıların listesi Whitelist olarak adlandırılır.

  IDO ise yukarıda anlatılan ICO işleminin merkezsiz şekilde yapılması ve merkezsiz borsada sabit bir fiyattan satışa sunulması ile yapılan sürecin adıdır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle